Şimdi Ara

Koşu bandını neyapsak??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 10 sene önce bir koşu bandı aldık .Ancak bunu neredeyse hiç kullanmadık ,öyle kendi halinde bi odada duruyor.Ancak ben rahatsız olmaya başladım bundan zaten kullanılmadığı içinde gözden çıkardım sayılır .Şimdi ben bu koşu bandını ne yapıcağım önerilerinize ihtiyacım var.
    Zamanında bunu yüksek miktarda para vererek aldığımız için ailem 300 liraya falan satsak iyi olur gibi bir düşüncedeler sizce bu 10 yıllık hemen hemen hiç kullanılmamış alet 300 lira eder mi? edersede bunu kim verir (spor salonları mı ? ,eskiciler mi?). Şimdiden teşekkürler.

• kaç beygir ve kaç kilo taşıyabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

kaç beygir ve kaç kilo taşıyabiliyor

2.5 HP max/1.75 sürekliHP
    kaç kilo taşıdığını bilemiyorum ancak 100 kilo olan bir insanın çok rahat kullanabildiğini biliyorum az kullanılmış olsada kullanıldığı zaman herhangi bir sorun olmadı.

ayrıca ürün model budur Linki =Greenmaster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgrady121 -- 27 Şubat 2012; 20:07:19 >
  • bi up çekelim
  • bir up daha
  • Valla kardeş , almasına alırızda motoru yanmıştır , arızalıdır. Bu durumda sarış yapıyor olabilirsin. İnanmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Valla kardeş , almasına alırızda motoru yanmıştır , arızalıdır. Bu durumda sarış yapıyor olabilirsin. İnanmak zor.

Ben İzmirde oturuyorum ve yani bunu başka bir şehire kargoyla falan yollayamam kendim bi araç vasıtası ile anca getirebilirim bir yere kaldıki zaten amacımda bu forumda bunu satıyorum talip olan varmı değil sadece bi piyasa yoklaması vede bilgi amaçlı olarak açtım konuyu.Ayrıca Dün akşam saatlerinde denediğim üzere halen canavar gibi çalışmakta .Onun dışında ben bu makineyi nereye satabilirim asıl sorum bu .Bu spor salonlarına falan gidip konuşsam mı?Onların böyle bi ihtiyaçları varmıdır ya da başka bir öneriniz varmı.Almasına alırız demişsinizde yani elimde sadece bu var benim vede normal bi insan için günlük olarak kullanmaya yetecek bir seviye olduğunu düşünüyorum . Satış amacımda yer kaplaması ama tabikide ailemde madem satıcağız zamanında iyi para verdiğimiz bu aleti iyi bi paraya satalım düşüncesindeler.Yani benim argümanlarım bunlar almayı düşünürmüsünüz bu makineyi (tabikide gelip inceleyebilir kontrol edebilirsiniz makineyi herhangi bir sorun olmaz) almayı düşünmeseniz bile bu aleti alıcak olsaydınız nekadar bir meblayı gözden çıkarırdınız ? eğer bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim

• Arkadaşlar biraz daha konuyla alakalı mesajlar olursa sevinirim.
  • 17 oldu kargo da benden
    El sıkışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgrady121

Arkadaşlar biraz daha konuyla alakalı mesajlar olursa sevinirim.

İlan aç kardeşim ikinci el bölümüne illaki alıcısı çıkar sahibinden DH aç ilanları satarsın
  • Get aç 18'den alayım.
  • Ablam 4-5 ay önce 10 yıllık voit'i 250 tl ye sattı bir arkadaşıma. Çevrenizi yoklayın önce almayı düşünen var mı özellikle yeni doğum yapmış ya da doğumdan sonra kilo verememiş bayan akraba arkadaş vs varsa çok rahat satarsınız :) Spor salonları ile görüşün ama çok bir şey vereceklerini sanmıyorum,çevrenizde satabileceğiniz kimse yoksa DH ikinci el bölümü ya da sahibinden.com da ilan açın.
  • çekilişe katılmak istiyorum

sazan.avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

çekilişe katılmak istiyorum

sazan.avi

Bende katılmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferceyo -- 28 Şubat 2012; 2:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

çekilişe katılmak istiyorum

sazan.avi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.