Şimdi Ara

Kornerde Defans Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çoğu maçta kornerden goller yiyorum. Kornerde nasıl defans yapabilirim. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimiemre

Arkadaşlar çoğu maçta kornerden goller yiyorum. Kornerde nasıl defans yapabilirim. Saygılar.

bunun çözümümü olur kardeş iyi headingi olan stoperlerin varsa çok fazla gol yemezsin , bir de karşıda kullanan oyuncunun curvesi iyiyse kalecini çıkarma sakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var abi baba gibi stoperlerim. Brezilya ile oynuyorum. Dante ile Sila göbekteler. Gel görki gelen vuruyor giden vuruyor. Div2 de oynuyoum seasons modda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimiemre

Arkadaşlar çoğu maçta kornerden goller yiyorum. Kornerde nasıl defans yapabilirim. Saygılar.

+1907
  • Valla zamanlama işi ben çok nadir yerim kornerden gol.
  • Korner kullanıldığı anda en uzun adamımı seçip E'ye basarak topa doğru koşuyorum rakip çok nadir vuruyor onda 20 kornerde belki 1'i gol oluyor.
  • DİV 1 de oynuyorum seasonda. Bırakacam bu kornerden gol yeme yüzünden oyunu. Dün üç maçı 1-0 kaybettim üç golde kornerden geldi.
  • Agalatr bayerne karşı oynayanlar bilir..Dante denen bir zenci var defansta..Herif mıknatıs gibi topları alıyor deparda Ronaldo geçemiyor adamı..üstüne kornerlerde gidiyor ceza alanında bekliyor top buna gelsin kesin gol..bu herifi fifa 13 dünyanın en güçlü oyuncusu yapmış saçmalığpın danişkası..Çok muzdaribim bu heriften eminim benim gibi çok adam vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pruventa

Agalatr bayerne karşı oynayanlar bilir..Dante denen bir zenci var defansta..Herif mıknatıs gibi topları alıyor deparda Ronaldo geçemiyor adamı..üstüne kornerlerde gidiyor ceza alanında bekliyor top buna gelsin kesin gol..bu herifi fifa 13 dünyanın en güçlü oyuncusu yapmış saçmalığpın danişkası..Çok muzdaribim bu heriften eminim benim gibi çok adam vardır..

+1905 ne dribblingle geçiyorum ne hava topunda öküz herif.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.