Şimdi Ara

Köpek Cinsi için Yardımcı Olur Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2-3 ay içerisinde köpek almayı düşünüyorum. Ancak ne tür bir köpek alacağıma daha karar veremedim. Öncelikle köpeğin çok büyük olmasını istemiyorum. En fazla 45 cm falan.
    Ve süs köpeklerini de sevmiyorum. Yani fare gibi de olmasın. Apartmanda besleyeceğim için çok havlamasını istemiyorum. Sabah 8 ile 2 yada 3 arası ev boş olucak. Ben kendim 4 ten sonra onu rahat rahat gezdirebilirim. Masraflarının ilk aldığımda pahalı olucağını biliyorum. Çünkü yavruyken almayı düşünüyorum. Ancak daha sonrasında çok masraflı olmasını istemiyorum. Önerileriniz neler acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada küçük sevmiyorum dedim ama. Pomerian gibi sevimli bir tür biliyorsanız söyleyebilirsiniz. Normalde pomerian teddy bear almayı çok istiyordum ama. Fiyatları 1600 civarı olduğu için pahalı geldi açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: gns99

Bu arada küçük sevmiyorum dedim ama. Pomerian gibi sevimli bir tür biliyorsanız söyleyebilirsiniz. Normalde pomerian teddy bear almayı çok istiyordum ama. Fiyatları 1600 civarı olduğu için pahalı geldi açıkçası

French bulldog. Miskin bir köpek ve siz evde yokken rahatça durabilir kudurmaz.Küçük sevmiyorsunuz ama pug da olabilir oda miskindir.
  • yaşınız ve durumunuz tamamen uygunsa ona uygun ortamı sağlayabilecekseniz ve diğer her şartta uygunsa önünüzü yani bir köpek ömrü 10 yıldır görebiliyorsanız yine de bir düşünün derim. ilk evcil hayvanınız olacaksa bakımı daha kolay canlılarla başlamanızı tavsiye ederim. ya da çevrenizde köpek bakan birine danışsanız dahi hemen size apartmanda bu işin çok zor sizin için değil belki ancak o canlı için yine de zor olacağını bilmeniz gerekir. ben sizi kararınızdan döndüremem ancak nereye bakarsanız bakın hatta kendiniz düşünseniz bile apartmanda bu iş gerçekten zor ve o hayvanın her gün istisnasız dışarı çıkması gerekecek bazen her şey istediğiniz gibi gitmeyecek balkonu tercih edeceksiniz ihtiyaçları için komşulardı aileydi en sonunda sizde üzülebilirsiniz. bence bir değil 30 sefer düşünün gerçekten kolay bir iş değil. imla yapamadım kusura kalmayın

• Biliyorum çok yakın bir arkadaşımın köpeğini beraber büyüttük. Büyüdükçe tuvalet ihtiyacı zorlaştı. Ve gerçekten zahmet isteyen bir iş. Zaten daha önceden 2-3 hafta bakmıştım evimizde. Birde apartmanın altında bir bahçe var kapalı küçük. Orada da iki köpek var. O yüZden komşular bakımından zorlanıcağımı düşünmüyorum. Kışın ben yokken evde yazın ben yokken bahçeye koymayı düşünüyorum. Diğer iki köpekle de sorun yaşamassa tabii.

• Tam olarak Pugları tarif ettiniz
  • git barınaktan al birde para verecen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.