Şimdi Ara

Köpeğin cinsi hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mrb. Köpeğin cinsi nedir bilgisi yada tahmini olan varmı ?
     Köpeğin cinsi hakkında. Köpeğin cinsi hakkında. Köpeğin cinsi hakkında. Köpeğin cinsi hakkında. Köpeğin cinsi hakkında. Köpeğin cinsi hakkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eger tamamen simsiyah olmasaydi kesinliklee Rotweiler derdim çünkü kulakları bir rotweiler a çok benziyor bir labradoru da çağrıştırmıyor değil. Rotweiler ve labrador Karması olma ihtimali yüksek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efetufe

Eger tamamen simsiyah olmasaydi kesinliklee Rotweiler derdim çünkü kulakları bir rotweiler a çok benziyor bir labradoru da çağrıştırmıyor değil. Rotweiler ve labrador Karması olma ihtimali yüksek

Valla dışarda görenlerin hepsi labrador diyorlar. İlk defa siz Rot dediniz.

• Dediğim gibi kulakları Rot a benziyor geriye kalan özellikleri labrador zaten Rot olamaz o kahverengi siyah renk yok tabii büyüyünce daha iyi belli olur. Kısaca ihtimaller ya labrador ya da Rot labrador Karması. :)

• Peki sokak köpeği yani cins olmayan bir köpek olma ihtimali varmıdır.

• Köpeğin yüzden doksan safkan bir labrador. Irk standartları hakemi değilim ama safkan bir labrador. Hatta zor bulunan siyah golden bile olabilir. Ama ikiside olsa safkan bir ırk ki yüzde doksan labrador ....
  • Siyah golden olacagini sanmıyorum çünkü tüyleri kısa bi golden kadar tüylü deil. Yani labrador olma ihtimali sanırım daha yüksek ama safkan mi deilmi hiç bilmiyorum orasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytullahozdemir

Köpeğin yüzden doksan safkan bir labrador. Irk standartları hakemi değilim ama safkan bir labrador. Hatta zor bulunan siyah golden bile olabilir. Ama ikiside olsa safkan bir ırk ki yüzde doksan labrador ....

Siz safkan olduğunu nasıl anladınız yada tahminmi yürüttünüz.

• Yine tekrarlıyorum ben ırk standartları hakemi değilim. .. Ve labrador ırkını pek bilmem. Ancak çevremdeki labradorlar goldenlar var onlara göre söyledim. Veterinerine git sor o en doğrusunu söyleyecektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.