Şimdi Ara

Köpeğimi bıçakladılar [Ciddi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz anonim olarak şikayette bulunun isterseniz ama ne yazık ki ben çok bir şey olacağını zannetmiyorum. Tabii yere göre de değişiyor, bir de polis-savcı tanıdığınız veya tanıdığı olan tanıdığınız varsa daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerekli mercilere haber verdim hocam tanidigim emniyet mensuplarina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pitbullardan önce bu tinercileri alıp uyutmak lazım

geçenlerde de haber vardı gelin arabasının üstüne çıkıp para istiyordu adam vermeyince saldırıyorlardı falan
  • berkguleryuz kullanıcısına yanıt
    Allah sabır versin yine de hocam, acınızı tahmin edebiliyorum.

• ne insanlar var ülkede

• Bir hayvanı öldüren ,yarın birgün bir İnsanı'da öldürür.Hırsızlıkta yapar , başkalarının nasumusunada göz diker.Maalesef bu ülkede , suç işlenmeden engellenemiyor.Caydırıcılık yok.Önce siz birini öldürün , sonrasına bakarız gibisinden düşünüyor herkes.Çok çok geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BengüA. -- 2 Mart 2015; 9:22:34 >
  • Su forumda ne serefsizler varmis be

• Benim kopeme hayatimin 10 15 yilini beraber gecirecem can dostuma biri zarar verecek onun elini ayani baglar yakarim hic acimam gozumde bile olmaz

• Tesekkur ederim hocam Allah kimseye yasatmasin

• Benim de pitbullarım var ve severim şahsi bahçemde beslerim kimseyede zararları olmaz. Tabi bahçeme biri girerse onu bilemem

Bu ara da geçmiş olsun kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soultrex -- 2 Mart 2015; 13:09:03 >
  • WoX~ kullanıcısına yanıt
    Saldırgansa, üzerime saldırmışsa ve öldürmüşsem iyi oldu diyebilirim mesela. Çok mu mantıksız?

Edit: Konu sahibi arkadaş başın sağolsun hayvan-insan arası ilişkileri biliyorum. Bahçemde çok kez çayımı kahvemi kolamı alıp 4 küçük kedinin oynamalarını izlediğm çoktur. Hele hele birinin adını Torres koymuştum omzuma alırdım yaslardı kendini bana ne güzel günlerdi. Lisedeydim de annemler arardı Torres ne yapıyor derdim. Güzel günlerdi. Umarım polis bişeyler bulur da cezalarını çekerler hayvandan değersiz insanlar.

Edit2: Hayvan-köpek yazmıştım hayvan insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfer Rosa -- 2 Mart 2015; 13:14:58 >
  • WoX~ kullanıcısına yanıt
    İnsanlara saygısı olmayanların hayvanlara saygısı olmaz maalesef.

• BengüA. kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim sagolun

• Nerede oldu bu olay durup dururken tinerci bile köpeği bıçaklamaz kardeşim ben istanbulun en pis semtlerinde oturdum takıldım ve hala oturuyorum o kadar tinerci tanıyorum bi kere böyle manyaklık yaptıklarını görmedim köpeklerle içlı dışlılar ama bıçaklayacaklarını falan sanmıyorum köpeğiniz bahçedemiydi ? nerde buldunuz köpeği bu arada ekleyeyim Labrador'a olanlara üzüldüm benimde yazlıkta bi labradorum var şu an özledim özledim mesela onu köpek belki birine saldırmıştır gece diyecem o da savunmak için kullanmıştır falan ama ne bileyim labradorlar o kadar saldırgan olmuyorlar bilemedim geçmiş olsun
  • saldırmışsa bıçaklayan haklı
  • Hocam çok üzüldüm ya ben köpeği tasmasiz gezdirenleri bile uyarıyorum dışarıda manyak dolu. Sizinki kadar kötü olmasada daha gecen hafta tanıdığımin köpeği kaçırıldi. Araba çarpanları saymiyorum bile. Bu hayvanları ne kadar eğitimli olursa olsun emniyetsiz bırakmamak lazım tekrar geçmiş olsun.

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Hocam Istanbul Gunesli de fabrikamizin bahcesindeydi fakat bekci kopegi olarak tutmuyorduk onu orada sadece genis alanda buyusun diye masallah otobus gibiydi kapkaraydi rengi. Ben bu gun veterinerle gorustum cenesinin alt kismindan tornavida batirmislar defalarca dili ve disleri parcalanmis gece vakti fabrikada kimse olmadigi icin kan kaybindan dolayi vefat etmis. Ayrica guvenliklerin hepsi isten cikarildi yarindan itibaren ozel guvenlik ise basliyor umarim bir daha gelmez basimiza bu ölen 2. Kopegim 4 tane kaldilar

• Tesekkur ederim hocam gercekten cok haklisiniz tasmasiz kopek dolastirilmamali disarida insanlar ve hayvanlar icin oldukca tehdit mevcut trafik canavarlari vs gibi

• ben olsam tinercileri bulup öldürürdüm (ciddiyim) polis bu işin ustune duşmiycek kopek oldugu icin.

• Evet hocam haklisiniz fakat bu kopek surekli sevgi ile buyudu sokaktan kurtarmistim onu herkesten o kadar ilgi gordu ki tabiri caizse hirsiz gelse kuyruk sallayacak gibiydi asla kimseye saldirmaz yani

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.