Şimdi Ara

Köpeğim Uyumuyor ve Sürekli ağlıyor [sn=napcam.gif]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
15.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hanımefendi bir türlü uyumadı.Sepetiyle odama götürüyorum ağlamaya başlıyor.Kardeşimin pcsini taşıdım başını bekliyorum şu an ne yapabilirim?

edit:köpek 45 günlük pekinez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 26 Şubat 2010; 0:28:52 >

• deprem olmasın bu gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

deprem olmasın bu gece
    Nefret ederim pekines lerden.
  • Çok küçük oldugu için karanlıktan yanlızlıktan çok korkar sürekli yanında tut gerekirse önce onu uyut sonra sen uyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

Çok küçük oldugu için karanlıktan yanlızlıktan çok korkar sürekli yanında tut gerekirse önce onu uyut sonra sen uyu

şu an öyle yapıyorum hocam sepetinin içinde aldım yanıma arada bir seviyorum yanında olduğumu bilsin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

Çok küçük oldugu için karanlıktan yanlızlıktan çok korkar sürekli yanında tut gerekirse önce onu uyut sonra sen uyu

şu an öyle yapıyorum hocam sepetinin içinde aldım yanıma arada bir seviyorum yanında olduğumu bilsin diye

Alıntıları Göster
    Sıcak battaniye yada benzeri bişi koy ağlamaz.Annesinin yada kardeşlerinin sıcağını arıyorudr şimdi o.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoqoKo

Sıcak battaniye yada benzeri bişi koy ağlamaz.Annesinin yada kardeşlerinin sıcağını arıyorudr şimdi o.

Alıntıları Göster
    malzemeler
    şişe
    masa saati

yapılışı; Büyük bi şişenin içini sıcak suyla doldur.daha sonra şişeyi ve saati köpegin yattıgı sepetteki (varsa)örtünün altına koy.Örtü yoksa bi havluya sar bu şişeyle saati sepete koy.Annesi sanıp uyuyabilir.Denenmemiştir ama deneyip olumlu sonuç alan çok tanıdıgım var

• quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

malzemeler
    şişe
    masa saati

yapılışı; Büyük bi şişenin içini sıcak suyla doldur.daha sonra şişeyi ve saati köpegin yattıgı sepetteki (varsa)örtünün altına koy.Örtü yoksa bi havluya sar bu şişeyle saati sepete koy.Annesi sanıp uyuyabilir.Denenmemiştir ama deneyip olumlu sonuç alan çok tanıdıgım var

3 günlük kedi yavrusunu bu şekilde büyüttüm .. işe yarıyor dene bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_takur

quote:

malzemeler
    şişe
    masa saati

3 günlük kedi yavrusunu bu şekilde büyüttüm .. işe yarıyor dene bence ..

Alıntıları Göster
    Saat ne alaka?

Ayrıca o cins köpekleri bende sevmem.

Sıcak su işe yarayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

en az 7-8 kere kovalamıştır kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

en az 7-8 kere kovalamıştır kendileri

Alıntıları Göster
    Bebek kedi ve köpekler annelerinin kalp atışlarını duyduklarında kendilerini çok güvende hissederler deliksiz uyurlar. Saat kalp sesi işini görüyor.

• quote:

malzemeler
    şişe
    masa saati

Yaklaşık 30 dk sevinci uyudu şu an sesi çıkmıyor ama sepeti kaldırmaya korkuyorum dokunsam uyanıcak gibi
    Yarın gece aynı şey olursa kesin deniyicem çok mantıklı geldi bu yöntem.Zaten sepeti hazırlarken annesiyle aynı renkte bol tüğlü kumaş tarzı birşey kullandım sanırım eksik olan şey sıkcaklıktı.

Umarım içeri götürürken uyanmaz

edit:Sercan hocam mesajını yeni gördüm köpek yaklaşiık bir haftadır bende ve deliksiz uyuduğunu görmedik henüz.İki saatte bir uyanıyor ağlıyor biraz kucağıma alıyorum seviyorum filan yine uyuyor.Bu saat işini kesin deniyicem daha 19 yaşındayım bebeğim var gibi hissediyorum uyku filan kalmadı

Herşeye rağmen çok tatlı köpek yarın resmini eklerim konuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 26 Şubat 2010; 2:26:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

malzemeler
    şişe
    masa saati

Yaklaşık 30 dk sevinci uyudu şu an sesi çıkmıyor ama sepeti kaldırmaya korkuyorum dokunsam uyanıcak gibi
    Yarın gece aynı şey olursa kesin deniyicem çok mantıklı geldi bu yöntem.Zaten sepeti hazırlarken annesiyle aynı renkte bol tüğlü kumaş tarzı birşey kullandım sanırım eksik olan şey sıkcaklıktı.

Umarım içeri götürürken uyanmaz

edit:Sercan hocam mesajını yeni gördüm köpek yaklaşiık bir haftadır bende ve deliksiz uyuduğunu görmedik henüz.İki saatte bir uyanıyor ağlıyor biraz kucağıma alıyorum seviyorum filan yine uyuyor.Bu saat işini kesin deniyicem daha 19 yaşındayım bebeğim var gibi hissediyorum uyku filan kalmadı

Herşeye rağmen çok tatlı köpek yarın resmini eklerim konuya

Alıntıları Göster
    Köpeklerin ağlaması nasıl oluyor? Tarif eder misiniz. Ciddiyim hiç ağlayan köpek görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moskva

Köpeklerin ağlaması nasıl oluyor? Tarif eder misiniz. Ciddiyim hiç ağlayan köpek görmedim.

ağlama dediğim böyle boğazından ses çıkarıyor vik vik diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: PokerPeekFace

quote:

Hee anladım, onu görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    pekines ler kodaman köpeği oldugu için bende sevmem köpek dediğin golden retreiver gibi tatlı sibirya kurdu gibi asil olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bende de pekines var şu an 14 yaşında , nazlı köpektir pekinesler büyük ihtimalle çok küçük olmasından ağlamakta ilgi beklemekte , fakat yarın yine de bir veterinere göster belki bir ağrısı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkuluk13

bende de pekines var şu an 14 yaşında , nazlı köpektir pekinesler büyük ihtimalle çok küçük olmasından ağlamakta ilgi beklemekte , fakat yarın yine de bir veterinere göster belki bir ağrısı vardır.

Aman hocam iyi bak. Benim biricik prensesim 14.5 yaşında ölmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: djnone

pekines ler kodaman köpeği oldugu için bende sevmem köpek dediğin golden retreiver gibi tatlı sibirya kurdu gibi asil olmalı

Bugün bi köpek gördüm, dış görünüşü tamamen sibirya kurdu, gözleri de dahil. Vücut hatları sibirya kurdu fakat bildiğimiz siyahlı beyazlı tüy renginde değildi. Renkleri kangalların tüy rengine benziyordu. Çok uysaldı, gittim sevdim. Acıkmıştı belli, elimdeki bisküviden verdim birkaç tane iştahla yedi. Yanında dilenciye benzer birisi vardı ki muhtemelen sahibiydi. Boğazına eski püskü, tasma niyetine kemer takmış, kemere de yeşil çamaşır ipi bağlamışlar, peşinden dolaştırıyorlardı. Çok üzüldüm köpeğe. Senin de dediğin gibi o kadar asil, o kadar vakurdu ki anlatamam. İçimden "Acaba bu köpeği hangi vicdansız dışarı attı" dedim. Çünkü bir dilenciyle birlikte dolaşacak köpeklerden değildi. Evimde ailem izin verse keşke, bende köpek beslesem...

• quote:

Orijinalden alıntı: korkuluk13

Alıntıları Göster
    dudağından öp onu

tüylerini yala

dişlerinii dilinle temizle

burnunu yala vakumla içine çek hüüüp yap

ondan sonra gel buraya düzeldi diye yaz teşekkür et bana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.