Şimdi Ara

Konya Obruk Gölü_Aksaray Sultan Hanı gezisi ve iki farklı tüketim verisi (Fotoğraflı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir solukta okudum hocam ellerinize ve gözünüze sağlık çok hoş bir konu olmuş. Devamını mutlaka bekliyorum ve yeni konu açtığınızda beni haberdar ederseniz çok sevinirim çünkü sık takip edemiyorum. Ve hemen diğer konunuza geçiyorum. Bu arada beni hatırladınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: che970

Bir solukta okudum hocam ellerinize ve gözünüze sağlık çok hoş bir konu olmuş. Devamını mutlaka bekliyorum ve yeni konu açtığınızda beni haberdar ederseniz çok sevinirim çünkü sık takip edemiyorum. Ve hemen diğer konunuza geçiyorum. Bu arada beni hatırladınız mı?

hatırladım hocam hatırladım
    haberdar ederim.
  • Hocam muhteşemsiniz.

Araciniza Allah kaza bela vermesin bundan iyisi 1.3 cdti gmus gri easytronic olurdu sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamanki gibi güzel tüketimlere imza atmışsınız.
  • teşekkür ederim arkadaşlar
  • Tüketim muazzam dizelle yarışır derecede. Benzinin bakım maliyeti ve uğraştırmamasıda cabası. Ah bide ucuz olsa. Bende ayın 15. de Konya'ya geldim 3 tane radar vardı.

Arif Beyle, Kahlenberg'de söylemiş bende yazıyorum hocam Aksaray tarafına gidecekseniz mutlaka haberdar edin oradaysam çayımı içmeden bırakmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Tüketim muazzam dizelle yarışır derecede. Benzinin bakım maliyeti ve uğraştırmamasıda cabası. Ah bide ucuz olsa. Bende ayın 15. de Konya'ya geldim 3 tane radar vardı.

Arif Beyle, Kahlenberg'de söylemiş bende yazıyorum hocam Aksaray tarafına gidecekseniz mutlaka haberdar edin oradaysam çayımı içmeden bırakmam

Hocam hepinize çok teşekkür ederim. Çok çok sağ olun. Ama sonra gönül koymayın diye baştan söyleyeyim.
    Bizim geziler spontane gelişiyor yani önceden planlı olmuyor, bizde ikide ufaklık var onlarında dertleri bitmiyor,
    buna birde kısıtlı zaman eklenince haber verebilirim dersem yalan söylemiş olurum. Ama yine de çok çok teşekkür ederim.
    Radar olayı Konya'da bela hocam her yerde her an karşınıza çıkıyor şehir içinde günlük 20 km yol yapıyorum bugün geçtiğiniz yol üzerine yarın TEDES koyuyorlar
    Az önce gittiğiniz yolda dönerken radar karşınıza dikiliyor es kaza 56 ile geçseniz cezayı yediniz.

Bu arada bu hafta sonu hava güzel olursa Beyşehir yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 18 Şubat 2014; 0:23:29 >

• Arkadaşım sizi epeydir takip ediyorum arabanızın maşallahı var çok ekonomik değerlere birlikte imza atıyorsunuz sizi de bu vesileyle tebrik ederim. Bir astra sever olarak bana çok fikir verdiniz ancak benim hayalim 1.3 cdti kazasız sürüşler dilerim. Takipteyiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiestateam

Arkadaşım sizi epeydir takip ediyorum arabanızın maşallahı var çok ekonomik değerlere birlikte imza atıyorsunuz sizi de bu vesileyle tebrik ederim. Bir astra sever olarak bana çok fikir verdiniz ancak benim hayalim 1.3 cdti kazasız sürüşler dilerim. Takipteyiz...

Teşekkür ederim arkadaşım umarım sizde hayalinizdeki Astraya bir an önce kavuşursunuz.

• ilgilenenler için yeni konumuzu haber vereyim dedim
    http://forum.donanimhaber.com/m_88334537/f_//tm.htm#88334537
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.