Şimdi Ara

^Konya^Home Button Sticker[NOTE 4]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bana ana ekrana dönüş butonu için stickerler var ya onlardan lazım konyalıyım konyada olursa daha iyi olur ama ankaradan falan da alabilirim bana satan yeri fiyatını yazarsanız iyi olur tşkler :D

MODEL:NOTE 4
    Max Fiyat: 10tl
    Tercih Edilen yer: KONYA ANKARA ESKİŞEHİR İZMİR
    Veya Konyaya geliyorum sanada alıyım derseniz eldende alırım +size getirme parası :5 tL :DASD:AS:D

• quote:

Orijinalden alıntı: HackerMertist

Beyler bana ana ekrana dönüş butonu için stickerler var ya onlardan lazım konyalıyım konyada olursa daha iyi olur ama ankaradan falan da alabilirim bana satan yeri fiyatını yazarsanız iyi olur tşkler :D

Veya Konyaya geliyorum sanada alıyım derseniz eldende alırım +size getirme parası :5 tL :DASD:AS:D

ya home stickeri kendin yapsana kardeşim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlayerCarlion

quote:

Orijinalden alıntı: HackerMertist

Beyler bana ana ekrana dönüş butonu için stickerler var ya onlardan lazım konyalıyım konyada olursa daha iyi olur ama ankaradan falan da alabilirim bana satan yeri fiyatını yazarsanız iyi olur tşkler :D

ya home stickeri kendin yapsana kardeşim ?

iyi fikirde kardeşim o boşluk görüntüsünü veremiyorum yani de şimdilik yaptım bide çok çabuk kirleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.