Şimdi Ara

konunun silinmesini istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu silmeyi beceremedim veya silinmiyordur bilmiyorum konumu silermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 4 Mart 2016; 19:11:05 >

• Valla sağlam yemişsiniz numarayı. Eğer bi faturalandırmayla karşı karşıya kalırsanız sizin tek başvurabileceğiniz yer savcılık olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah be kardeş nasıl öyle bir sayfaya inanırsın geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla hesabına yani faturana para keserler

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

En fazla hesabına yani faturana para keserler

onu bende anladım da işte nekadar 2 bin diyen oluyor yav :( ben 2 bin i nasıl vereyim maaşım bile yok benim öğrenci tayfasındayım daha :/
  • Msjlar kimden geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

Msjlar kimden geldi

ttnetin kendi numarasından güvenliğiniz için : kod burada böylebirşeydi ( TURK TELEKOM olarak gözüüküyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 3 Mart 2016; 20:54:11 >
  • Yani TT den mi geldi

• Sonra noldu

• fahri1156 kullanıcısına yanıt
    TURK TELEKOM olarka gözüküyor ben sadece adama mail adresimi verdim ve gelen kodları ama şifrelerimi vermedim playstoreden alışveriş yapabilir diyede hemen girip tek şiifremi dğeiştirdim ve o akşam hesabımı kapadım sonra baktım mailime giriş yapan olmamış denenmemiş bile sayfa beni engelledi zaten birşey olacakmı bilmiyorum ttnet i arıyorum yardımcı olmuyo alınan birşey varmı diyorum faturada görürsünüz diyor telaştan ne yapacağımı bilmiyorum anlık hatalar başa bela oldu
  • Fatura iki uç gün sonra çekilir o zaman belli olur

• fahri1156 kullanıcısına yanıt
    ayın 10 unda gelecek asıl fatura
  • playstore yada ttnet ödeme kullanılan sistemlerden alışveriş yapılır. Aylık limiti max. 250 tldir. Ama bunun için tek şifrenizi bilmeniz lazım. Eğer pin kodu geldiyse bile onlara başka birşekilde çekmiştirler. Ama merak etmeyin ttnet ödeme ile benim bildiğim max 250 tl. Zaten itiraz edin böyle böyle diye.

edit: tekşifreni değiştir. Ara ttneti ttnet ödeme ile bi ödeme yapılmış mı onu öğren. Eğer faturaya bak diyorlarsa bekliceksin mecburen. Faturayı görür görmez itiraz et bilmediğin birşey varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaru -- 3 Mart 2016; 21:50:39 >
  • Snaru kullanıcısına yanıt
    4 kod geldi 4 x250 mi olacak ama bu adam ( adam denmez gerçide ) benim mailime girememiş ve tek şifrem sadece mail ile elde edilebilir diye biliyorum ve ben şifrelerimi hemen değiştirdim. itiraz kabul etmiyor ttnet yardımcı olamayız savcılığa gidin diyorlar. tek şifre hesabımıda kapadım. ve ürün iptal menüsü vardı orda bi ürün yazmıyordu ttnet i aradım onlarda birşey alınmamış ama belli olmaz bilemiyoruz dediler nasıl çağrı merkezi bu kendi şirketlerinde yapılan alışverişi göremiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 3 Mart 2016; 21:55:44 >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    hayır aylık 250tldir limiti. 4 kere denemesinin sebebi şu eğer sen diyelimki 250 tl limitinden 100 tl limit harcadıysa direkt 200 çekemeyebilir ve senden tekrar boşa kod istemesi seni işkillendirebilirdi. Oyüzden taktik 50 tllik 4 kerede çekme. Senin yapman gereken şu bu ay faturanı kontrol ediceksin. Bi anormallik var mı diye. Birde sonraki ayın faturasını kontrol ediceksin. Çünkü eğer faturan örnek mart 10nunda kesiliyorsa ve sen 5 martta alışveriş yaptıysan ttnet ödeme ile sonra faturana yansıyabiliyor. O zaman ttnet ile görüşürsün. Savcılık derler mi bilemem. Benim playstoredan aldığım steam cüzdan kodu kullanılmış çıktı idi itiraz ettim 2 hafta sonra iptal edip iade yaptılar.
  • yani toplamda 250 TL yi geçmezmi diyorsunuz ? öyle ise yine ucuz kurtuldum 2 bin tl diyen oldu kendimi şaşırdım :) yarın bayiye gidip soracağım birşeyler ve ayın 10 da belli olur umarım veya birdahaki aya zaten TTNET i iptal ettirmek istiyordum ki başıma bide bu bela geldi
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    benim bilgim o yönde ama dedi?im gibi siz takip etmeyi unutmayyn. Çünkü ben normalde ttnet ödemeyi kullandy?ym için biliyorum. Ba?ka yöntemleri varsa bilemem.
  • Snaru kullanıcısına yanıt
    internet üzerinden artyk hesabymy kapatty?yma göre internetten bakamam gidip yardyn bayiden ara?tyraca?ym te?ekkürler umarym bir?ey olmamy?tyr tamda syky?yk zamanda geldi çatty beni buldu kerizlik bende gerçi :) neyse tekrardan te?ekkür ederim.
  • hocam geçmiş olsun, umarım sorun yaşamazsınız fakat takipte kalın.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    takipteyim sadece kod ile birşey yapabiliyorsa yaptı engel olamıyoruz zaten alışveriş iptalide yok ama maile girilmemiş şifre ile oynanmamış yani tek şifre hesabımla felan ama yine tedbiri elden bırakmamak lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.