Şimdi Ara

Kontörün mü yok...O zaman sana bedava mesaj da yok...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda avea mobil öğrenci hattımda 3 knt var.
    Aynı zamanda 262 msj hediye var...
    Fakat knt bitince msj haklarını kullanamıyorum...
    Telsim Cep öğrencide böyle bişi yok...
    Neden olabilir acaba...Bunun bir çözümü yokmu ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z0rC0cuk -- 27 Kasım 2006; 14:12:56 >

• Aveadan soğumaya başlamam için en büyük etkenlerden biri.
  • avea iyice saçmalamaya başladı hakkaten
  • Garip bir durumda gecen gün benim başıma geldi, normalde 3 ayde bir kntr yuklerim, 2 aydır ücretli kontoronuz bitmiştir diyordu, gecen kontor yükledim, 104 kontorunuz var dedi. Enteresan değilmi.

Ayrıca Telsimde hiç kontorun olmasada ucretsiz sms atabiliyosun, üstelik ilk mesajda ücretsiz. Ama kötü tarafı sadece telsime gönderebiliyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Avea_İletisim_Merkez

Telsimde ayda 1 kere hediye mesaj kazaniyon aveada her yuklemende kazaniyorsun buda telsimde yok

Senin yaptığın kusuru ört bas etmektir.Biz başka bir şeyden bahsediyoruz.Sen konuyu başka bir yöne çekiyosun.
  • benm anlamadığım ise hep 2-3 kontörüm varken yokoluyor!
    yönlendirmelerden yiyo sandım ve iptal ettim bi süre düzeldi 2 gün sonra yine son 2-3 kontörüm gitti. 50 kontor vererek her yöne aldığım 500 mesajın 300ünü 0kontor olduğu için kullanamıorm 10 gün soora msj gelicek beleş msjlarınız silindi diye bende sövücem.. Avea yı çok seviyorum ama bunu niye yapıyor ve 10dk lık konuşmalarda neden kesiliyor anlamıyorum..
  • ya avea iletişim , avea da her yüklemede kazanıyorsun dogru ama daha ilk yüklemede kazandıgın sms leri bitiremeden kontörler bitiyor. Bu durumda keşke ayda bir tane yukleseniz de onu sonuna kadar kullanabilsek su anda ki kontorum 5 ama 462 sözde beleş mesajım var ama ne yarar ki .. BAN.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zorbebe

Ya benim sorunum şudur arkadaşlar...
    Şu anda avea mobil öğrenci hattımda 3 knt var.
    Aynı zamanda 262 msj hediye var...
    Fakat knt bitince msj haklarını kullanamıyorum...
    Telsim Cep öğrencide böyle bişi yok...
    Neden olabilir acaba...Bunun bir çözümü yokmu ???

Telsimde ayda 1 kere hediye mesaj kazaniyon aveada her yuklemende kazaniyorsun buda telsimde yok

• 1 kntr kalınca kontör yüklemek lazım
  • arkadaşlar kontür bitince ben annemden kontör TATIYOM 4 TANE MESAJLAR GERİ GELİYOR:d
    AMA 1 AYLIK SÜRE DEĞİŞMİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: onlyassas

arkadaşlar kontür bitince ben annemden kontör TATIYOM 4 TANE MESAJLAR GERİ GELİYOR:d
    AMA 1 AYLIK SÜRE DEĞİŞMİYOR

abi saçmalıktan başka birşey degil yapıyosan bu kampanyayı adam gibi yap...
  • bu bir kusur değil tercihtir.

quote:

Orjinalden alıntı: deyvid35

quote:

Senin yaptığın kusuru ört bas etmektir.Biz başka bir şeyden bahsediyoruz.Sen konuyu başka bir yöne çekiyosun.
  • 2 kontörün olmazsa bu hat bi işe yaramıyor

sadece gprs için kullanıyorum

49 kontör 99 sms var

1 mesajı kime attım acaba?

eskidendi, artık bu tarife de işe yaramıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: deyvid35

quote:

ben aveanın en ufak zararını görmedim

kusura bakmayın ama bir markayı kötülemek bu kadar kolay değil

sizlere söyleyecek söz bulamıyorum eminim hepiniz dediler gibi, avea kullanıyorsunuz...

ben de avea kullanıyorum neden benim hiç sorunum yok ta hep sorunlar size geliyor?

siz de alın başka bir şebekenin hattını ondan sonra görüşelim

• aveanın huyudur ya alışın ya değiştirin bence
  • başlık çok güzel olmuş.
  • Başlıktaki durum aşırı sinir bozucu...
  • Artık aynı şey Telsim'de de var, şöyle:

Mesaj hakkınız varsa kontörünüz olduğunda kullanabiliyorsunuz. Kontörünüz yoksa o mesaj hakkını kullanamıyorsunuz. Yani öyle bir hakkınız olmuyor. Ancak 5 dksı bir kontöre yazılan 10 (ya da kaç kişi varsa) numaraya kontör olmasa da mesaj atabiliyorsunuz eğer mesaj hakkınız varsa. Bir de ayda sadece 1 kere 100 mesaj bedava geliyor..
  • şu an avea telsimden çok daha avantajlı durumda.operatörün bu kadar güzel uygulamasına karşılık bu uygulamayı da çok görmeyin arkadaşlar.
    ben hep kontörüm bitecek olsa da 1 kontörün kalmasına dikkat ediyorum bunun için.
  • ben hediye SMS leri kontör bitiince de kullanabiliyorum sanırım. zaten sadece avea ya gönderiliyor msj lar
  • Abi Adamların Prensibi Bu Demek Sizde Kontorlerinizi Bitirmeyin 1 kontor Bırakın Bedava Sms atmak İçin Bu Çokmu Zor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.