Şimdi Ara

konsola tape çerçevesi yapımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar benim aracım 90 model mitsubishi galant supersaloon ve tape'in orjinali konsolla birleşik.ben çıkıp takılabilen tape takmak istiyorum ancak öncelikle konsola çerçeve yaptırmam lazım bunu yapan bir yer bilen var mı?şimdiden teşekkürler..

• Tape ne ya tape ne
  • teyp demek istemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capodicapi -- 23 Nisan 2010; 17:46:10 >
  • Farkettim..Onun için üstüne basa basa sordum zaten..Neyse..

Bahsettiğiniz parçanın aksusuarcılarda bulunma ihtimali var..Ford, Fiat, Opel gibi piyasada oldukça fazla yer işgal eden araçlar için bu tarz kullanışlı aksesuarlar zaten hali hazırda üretilmekte..Ancak sizin aracıza uygun olanını bulmak biraz zahmetli iş..Çok kaliteli rahat bir araç olsa da piyasada malesef fazla bulunmuyor bu yüzden siz de takdir edersiniz ki bu araçların yedek parçası bile zor bulunurken özel üretilmiş aksuarlarını bulmak daha da zor olacaktır..Yine de oto sanayilerini aksesuarcıları dolaşmanızda fayda var..Özel olarak böyle bir parça üretebilecek yer olacağını sanmıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Farkettim..Onun için üstüne basa basa sordum zaten..Neyse..

Bahsettiğiniz parçanın aksusuarcılarda bulunma ihtimali var..Ford, Fiat, Opel gibi piyasada oldukça fazla yer işgal eden araçlar için bu tarz kullanışlı aksesuarlar zaten hali hazırda üretilmekte..Ancak sizin aracıza uygun olanını bulmak biraz zahmetli iş..Çok kaliteli rahat bir araç olsa da piyasada malesef fazla bulunmuyor bu yüzden siz de takdir edersiniz ki bu araçların yedek parçası bile zor bulunurken özel üretilmiş aksuarlarını bulmak daha da zor olacaktır..Yine de oto sanayilerini aksesuarcıları dolaşmanızda fayda var..Özel olarak böyle bir parça üretebilecek yer olacağını sanmıyorum..

öncelikle önerilerinizi dikkate alacağım ve ilginiz için teşekkür ederim. özel yapım orjinal bir çerçeveden ziyade oraya uygun biçimde yuva yaptıklarını duymuştum da ondan sorma ihtiyacı hissetmiştim yine de teşekkür ederim

• dostum bende geçen aracıma aldım..gg'de aktepe sound a msj at onlarında elinde bulunabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: areena34

dostum bende geçen aracıma aldım..gg'de aktepe sound a msj at onlarında elinde bulunabilir..

çok teşekkürler soruyorum hemen
  • 90 model bir araç için teyp çerçevesi bulma ihtimalini söylüyorum; %0.001

Bence hiç boşuna arama, kontraplaktan veya ince ahşaptan kendin yap birde boyadın mı tonu tam olarak yakalayamasan bile işini görecektir en azından, bu şekilde yapan çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

90 model bir araç için teyp çerçevesi bulma ihtimalini söylüyorum; %0.001

Bence hiç boşuna arama, kontraplaktan veya ince ahşaptan kendin yap birde boyadın mı tonu tam olarak yakalayamasan bile işini görecektir en azından, bu şekilde yapan çok var

ben zaten çerçeve bulmaya çalışmıyorum söylediğiniz işlemleri yapabilecek bir yer arıyorum ama bilen yok galiba
  • Yenı bırcok araca gore teyp cercevesı var ama sızın araca gore bıraz zor bulunur sankı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.