Şimdi Ara

Konsol oyunculuğuna olan ilgi büyüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sen kendine oyuncu mu diyorsun şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla param olsa pcyi açmam bile. Laptop her işimi görüyorken masaüstünü bile binde bir açıyorum evdekiler ile film izlerken falan. Yalnız konsol fiyatları maalesef çokça aşıyor beni. Oyun fiyatları da tuz biber ekiyor.
  • Ozel oyunlari bilmem de stratejiymis mmorpg ymis ayirt etmeden konsola cikartmaya basladiklari surece pc gercekten anlamsiz gelmeye baslayacak. Oyun fiyatlari yabancilar icin zaten sikinti degil, bizim fiyatlar da ulasilabilir olmaya baslarsa pc de sadece korsanci ve hileciler kalir. Onlar icin de hic bir firma oyun cikaracagim diye kasmaz diye dusunuyorum

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hiç kullanmadığınız ürünler hakkında yorum yapmanız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her ne kadar konsolu olsa da bu gelişmeden en çok rahatsız olan yer Microsoft. Zaten konsol çıkarması PC'den Sony veya Nintendo'ya olan geçişlerin önünü tıkamak, oyun pazarında konsol firmalarının önünü kesmek. Zaten MS'in buna benzer beyanı var, konsol işine girmelerinin nedeni Sony'ye çelme takmak. İnanın Sony konsol işini bıraksa, ertesi gün o da Xbox işini bitirip, "Tüm oyuncular PC'ye, dağılın marş marş" der. Lanet olsun MS'e.
  • paran varsa pc yoksa konsol. olay bu kadar
  • Hayır konsollar için 500 liraya satılan oyunu, Steam, yaz-kış-ilkbahar-sonbahar-haftaortası çılgınlığı-Black Friday indirimi ile 100 liraya aldım demek isterim.

• Konsol = zengin oyuncağı.

Üyelik sistemi olsun oyunları olsun çok pahalı. Aklınız varsa uzak durun. Benim Xbox one x im var satın almak isteyen olursa uygun fiyattan veririm.

Tavsiyem iyi bir ekran kartı bir kere alın sonra oyunları Ucuz ucuz oynayın.

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Nintendo dediğin firma kaç yıllık bir bak istersen. Bir de dünyanın en yüksek puanlı oyunları, en çok satan oyun serileri, oyun dünyasında köklü değişimler yapan oyunlar hangisi, onlara da bakmanı öneririm. Gördüğün oyunlar hangi firmaya ait olacak ip ucu vereyim istersen 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.