Şimdi Ara

konica lens uyumluluğu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba iyi akşamlar arkadaşlar bugun bi sitede konica marka uygun fiyatlı iyi bi lens buldum bu lensler sony slt alfa 58 makineye uyrmı acaba bildiğim kadarıyla minolta ve konica-minolta lensler uyumlu ama sade konica konusunda tereddütte kaldım lütfen yardım edin iyi akşamlar

• Hangi mount sahibi olduğu yazıyordur. Yoksa sahibine sorun söyler. Eğer fiyat çok uygunsa, bu yüzden kaçırmak istemiyorsanız ve sizin makineye uyumlu değilse adaptör ile kullanabilirsiniz. Manuel bir lenstir muhtemelen zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 16 Ağustos 2015; 22:56:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Hangi mount sahibi olduğu yazıyordur. Yoksa sahibine sorun söyler. Eğer fiyat çok uygunsa, bu yüzden kaçırmak istemiyorsanız ve sizin makineye uyumlu değilse adaptör ile kullanabilirsiniz. Manuel bir lenstir muhtemelen zaten.

sahibide bilmiyor lens telon wep 200 diye yazmış yanında 2xmanuel converter de veriyor çok uygun fiyata lens manuel zaten converter için alıyorum lensi çok kullanmam ama konica olunca acaba uyarmı diye merakım bu kaçırmak istmiyorum böyle bi seti adama sordum uymazsa iade alırmısın diye almam dedi diğer ilanlarına baktım hiç minolta makinesi yok olsa da denesek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.