Şimdi Ara

Komşum bisikletimin lastiklerini patlatmış !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apartman merdivenlerine kilitlediğim bisikletime karşı, çok sert bir tavırla '' bunu buradan kaldır burada bunu görmek istemiyorum ! '' diyerek çıkışan kadına karşı aynı şekilde karşılık verdikten 1 hafta sonra yine aynı kilitlediğim yerde bisikletimin lastiklerini patlatmış. Ben de bu gece eve geldiğimde bu tabloyu gördükten sonra kapısının önündeki ayakkabıları ve terlikleri toplayıp çöpe attım. Şimdi daha neler yapabilirim o kadının evine ? Fikirlerini yazarsanız rahatlayacağım.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stii -- 26 Kasım 2013; 1:28:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stii

Apartman merdivenlerine kilitlediğim bisikletime karşı, çok sert bir tavırla '' bunu buradan kaldır burada bunu görmek istemiyorum ! '' diyerek çıkışan kadına karşı aynı şekilde karşılık verdikten 1 hafta sonra yine aynı kilitlediğim yerde bisikletimin lastiklerini patlatmış. Ben de bu gece eve geldiğimde bu tabloyu gördükten sonra kapısının önündeki ayakkabıları ve terlikleri toplayıp çöpe attım. Şimdi daha neler yapabilirim o kadının evine ? Fikirlerini yazarsanız rahatlayacağım.

Edit: İmla

vay be bunu yaptıysan helal olsun şampiyon.

• Yaptım evet, daha neler yapabilirim bunu düşünüyorum
  • Daha fazla bir şey yapma suçlu duruma düşersin. Baktın uzatıyor ver mahkemeye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Komşum bisikletimin lastiklerini patlatmış !

anladın sen onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

Komşum bisikletimin lastiklerini patlatmış !

anladın sen onu

bunu nereden bulayım
  • Uyardı mı önceden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Uyardı mı önceden?

evet, buraya koyma dedi ama tavrı çok sinirlerimi bozdu bende inadına oraya koymaya devam ettim. İnsan gibi söylese tamam kusura bakmayın rahatsız ettiğim için deyip dışarıya kilitlerdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Uyardı mı önceden?

evet, buraya koyma dedi ama tavrı çok sinirlerimi bozdu bende inadına oraya koymaya devam ettim. İnsan gibi söylese tamam kusura bakmayın rahatsız ettiğim için deyip dışarıya kilitlerdim.

Daha once ssli bi konu acmistin yine ayni konu
    Sen midin o

• Glukhovsky kullanıcısına yanıt
    hayır daha önce böyle bir konu açmadım
  • quote:

hayır daha önce böyle bir konu açmadım

Tamam o zaman baska birisiydi o
    Mesele yine ayniydi sonu nasil bitti merak ettim.

• savcılığa gidebilirsin.direk mukabele etmeksizin olayı açık açık anlatırsın.pek bişey çıkmaz gerçi.off sıkıntılar var türkiye'nin hukuk sisteminde kaldı ki bunlar en küçüğü belki de..
    gerçi karşılık vermişsin yapacak başka bişey bulamadım ben .başgan keşke ayakkabıları yaksaydın daha fantastik olurdu
  • Elektrik saatinin mühürünü kopartıcam. Ne kadar ceza öder bile var mı ?
  • quote:

Elektrik saatinin mühürünü kopartıcam. Ne kadar ceza öder bile var mı ?

Aşırıya kaçma. Kısasın da bir ölçüsü var. Tekerlerinin fiyatı kadar zarar versen yeter. Tekerler kaç para, ayakkabılar kaç para ortalama ?
  • Ayakkabılarının çöpte olduğunu gördü mü senin yaptığından şüphelenmiş midir? Şüphelenmişse mesajı almıştır. Daha ilerisine gitme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ayakkabılarının çöpte olduğunu gördü mü senin yaptığından şüphelenmiş midir? Şüphelenmişse mesajı almıştır. Daha ilerisine gitme.

Sanırım anlamıştır benim yaptığımı ama gözüyle görmedi alırken. Kısasın ölçüsünü kaçırmamak gerekir haklısınız arkadaşlar
  • Zilini çalıp kaç,camına taş at korksun
  • Kadın dulsa kapısına git. ''Dul bi bayansın bi isteğin arzun olursa söyle yardımcı olurum'' de o anlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.