Şimdi Ara

KOMPLE BOYALI FORD FOCUS.13000 ALINIRMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sahibi ile görüştüm..Arabam komple boyalı dedi..Çiziklerden dolayı boyalı imiş..Hİç kazası yok dedi..İstedğin servise götürebilirsin dedi..13000 e bırakıyor...Adam sanayide çalışıyormuş..komple boyalı olması düşündürüyor...siz ne dersiniz...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4373547

• Uzak durmanı tavsiye ederim.

Çiziklerden dolayı arabaya en fazla tavan altı boya atılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Uzak durmanı tavsiye ederim.

Çiziklerden dolayı arabaya en fazla tavan altı boya atılır.
    o fiyata boyanmamışını da bulabilirsin acele etme bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: @levent@

Alıntıları Göster
    acele etme pişman olma sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: @levent@

Alıntıları Göster
    o fiyata boyanmamış bulmak çok zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanzant

Alıntıları Göster
    bana göre o paralar verilmez o arabaya.hem de komple boyalı.sanayi de çalışıyorsa kesin pertten çıkmadır o arac.ve o paralar etmez.taş çatlasa 9000-10.000ytl eder.
  • quote:

Alıntıları Göster
    beyaz ne kadar çizilebilrki... uzak durr bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: otosever

bana göre o paralar verilmez o arabaya.hem de komple boyalı.sanayi de çalışıyorsa kesin pertten çıkmadır o arac.ve o paralar etmez.taş çatlasa 9000-10.000ytl eder.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4437768
    mesela bunu alabilirsin 11750 istiyo 99 model focus.10 a kadar pazarlık yapabilirsin belki...

• quote:

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4437768
    mesela bunu alabilirsin 11750 istiyo 99 model focus.10 a kadar pazarlık yapabilirsin belki...

Alıntıları Göster
    Hocam o araba station yaw..hatchback yokmu

• quote:

Hocam o araba station yaw..hatchback yokmu

Alıntıları Göster
    madem illa da o aracı soruyon al aracı götür ford servise sor.. nesi var nesi yok öğren..

eğer gerçekten kazasız çiziklereden dolayı vede tamamen orjinal boasıyla boyanmışsa al derim...

kötümü o yaşında bi arabada yepyeni boya var işte.. daha diri gösterir kendini..

• quote:

Orijinalden alıntı: umut16

madem illa da o aracı soruyon al aracı götür ford servise sor.. nesi var nesi yok öğren..

eğer gerçekten kazasız çiziklereden dolayı vede tamamen orjinal boasıyla boyanmışsa al derim...

kötümü o yaşında bi arabada yepyeni boya var işte.. daha diri gösterir kendini..

Alıntıları Göster
    Tempkinli yaklasmanda fayda var.

Alternatifleri degerlendir acele etme. Boyalı aracı satmakta zorlanırsın. Kendin gibi alıcı zor bulursun biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Tempkinli yaklasmanda fayda var.

Alternatifleri degerlendir acele etme. Boyalı aracı satmakta zorlanırsın. Kendin gibi alıcı zor bulursun biraz.

Alıntıları Göster
    bence bunu al. yeni verilmiş bir ilan. acil satıyormuş

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4460940

boyalı olması durumunu da servisde expertiz yaptırınca almaya veya almamaya karar vermek daha doğru bence

• quote:

Orijinalden alıntı: serkannaber2

bence bunu al. yeni verilmiş bir ilan. acil satıyormuş

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4460940

boyalı olması durumunu da servisde expertiz yaptırınca almaya veya almamaya karar vermek daha doğru bence

Alıntıları Göster
    komple boyalı olsada fiyat çok ucuz..başka problemleri vardır..uzak durun derim

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: otosever

• quote:

Orijinalden alıntı: vc over there

quote:

Alıntıları Göster
    peki arkadaşlar şunu sorcam:

diyelimki ben aracı ford yetkili servise götürdüm..Yetkili servis dedi ki: bu arabanın komple boyalı olmasından başka hiçbir sorunu yok....O zaman ne dersiniz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: vc over there

quote:

Alıntıları Göster
    bence servise götürün
    al derlerse alın
    bu fiyata daha iyi ne alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: TUFANELKA

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bende sincanda oturuyorum burda sanayideki adamlar takla atmış arabaları falan getirip topluyorlar çok ucuza mal ediyorlar arkadaşına falan yaptırıyor bence alma bunlar arabayı alıp satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

bende sincanda oturuyorum burda sanayideki adamlar takla atmış arabaları falan getirip topluyorlar çok ucuza mal ediyorlar arkadaşına falan yaptırıyor bence alma bunlar arabayı alıp satıyorlar

Alıntıları Göster
    betaz renkli araba kazasızsa boya istemezz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottocu

Alıntıları Göster
    arkadaşlar adamla görüştüm sincandaki başer servisine götürebilirsin dedi..peki başka bir servise götürsem olurmu dedim ..adam pek sıcak bakmadı..bende vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottocu

Alıntıları Göster
    50 milyar vermiyor ya 13 milyara baba gibi focus alacak, komple boyalı olsun , taklalı olsun kaç yazar yürüyüşü iyi, işçiliği iyi yapıldıysa neden ucuza satılmasın , sanki bu tip araçlar hiç satılmıyormu, ne kadar ekmek o kadar köfte , hemen uzak dur diye kestirip atmayın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.