Şimdi Ara

Kolay Mid AP Hero Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten Selamün Aleyküm Arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi orta koridorda oynanabilecek kolay ap hero önerisi istiyorum şuanlık elimde ara sıra oynadığım heimendiger onuda ara sıra oynuyorum ama şöyle başlangıç olarak önere bileceğiniz şampiyon varsa ala bilirim istediğim özellikler şunlar
    1-baskınlardan kaça bilme mekanizması
    2-kolay kolay lanede zorlanmayacak

bu kadar önerilerinizi bekliyorum saygılarımla

(Not)(26 Levelim Ve Şuanlık Adc Ve Solo Ve Sup Oynuyorum İyi Oyunlar..)

• aleyküm selam. başlangıç için ahri diyebilirim ama ondan daha kolay lux var ama kaçış mekanizması arıyorsan çok kısıtlı seçeneklerin var. leblanc kassadin ahri dışında mobility bulamazsın ap herolarda. kaçış mekanizması önceliğin olmasın. lanede zorlanıp zorlanmama sana kalmış. ama ahri herşeyiyle safe picktir. herkes az buçuk da olsa ahri oynar. leblanc her babayiğidin harcı değil. kassadin yine güçsüz diye soğuyabilirsin. ahri ve luxla oynamanı tavsiye ederim. zamanla diğerlerine de bakarsın.
  • Kolay Mid AP Hero=Annie.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

aleyküm selam. başlangıç için ahri diyebilirim ama ondan daha kolay lux var ama kaçış mekanizması arıyorsan çok kısıtlı seçeneklerin var. leblanc kassadin ahri dışında mobility bulamazsın ap herolarda. kaçış mekanizması önceliğin olmasın. lanede zorlanıp zorlanmama sana kalmış. ama ahri herşeyiyle safe picktir. herkes az buçuk da olsa ahri oynar. leblanc her babayiğidin harcı değil. kassadin yine güçsüz diye soğuyabilirsin. ahri ve luxla oynamanı tavsiye ederim. zamanla diğerlerine de bakarsın.

Eyvallah Kardeşim Ahri İle Lux Videolarına Ve Rehberlerine Bakıcam Bana Göre Güzel Gelirse Alıcağım Sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Union

Kolay Mid AP Hero=Annie.

Onuda İncelliceğim Öneri İçin Sağ OL
  • Lulu

• zed yasuo talon ezreal corki
  • İstediğin özellikler lb ve fizzde fazlasıyla bulunuyor lbye zor ahriye kolay diyen arkadaşın pek mid oynamadığını düşünüyorum aksine lb daha kolaydır sadece skilleri boşaltsan kesersin 26 leveldeki adamları ahride skillshotları tutturmak daha zordur
    Bunun dışında kolay olarak önereceğim ap midler lux ve anniedir belki kayle da kolay sayabiliriz gerçi pek oynanmıyor ama

• Annie fizz

• herkeze öneriler için çok teşşekürler saolun burdan tekrardan fikir veren arkadaşların hepsine teşşekür ediyorum eyvallah cansınız
  • ap herolarının hepsi kolay bütün tuşlara bas hepsi tek yiyo
  • Hepsi kolay?? Zhonya asırlık cehennem asasiyla gereken apcligi karsiliyo life Steal çıkmış akaliye tek at göreyim asıl melee herolar güçsüz bu oyunda kasamadigi ve geride kaldığını düşünürsek mesela uzaktan tek atan cait vayneye ölen talon jax izlemeye değer doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaryseOuellet -- 21 Ağustos 2016; 19:38:57 >
  • annie kolay ve güçlü
  • malzahar ve annie. plat 1-2 ye kadar gidersin rahatça
  • Kimse de lissandra dememiş

• Annie alan hasarı müthiştir. Farm yapması kolay. Stun ı var. Mobil değil malesef.

Leblanc çok güçlü, çok mobil. Kullanması zor bir yere sabitleme skilli var. Takım savaşları için çok uygun değil.

Kassadin, tüm ap lerin ct si. Mana problemi cok fazla yok. 6 dan sonra aşırı mobil.

Katarina, manası yok cok güzel skill spamlayıp beleş dürtersin. Hasarı güzel. Mobil. Ultisi kolay bozulur.

Cho gath. Çok dayanıklı. Yüksek hasarı var. Sustaini var.Mobil değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.