Şimdi Ara

KODAK Z915 mi Fujifilm s1000 mi? Help

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir fotoğraf makinesi alacağım ve limitim 600TL şimdilik bu makineleri buldum yarın almayı düşünüyorum sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

KODAK Z915__569TL
    Bu Kodak yeni çıktı sanırım internette yorum tavsiye bulamadım

Fujifilm s1000__599TL (Kampanyaya girdiği için bu fiyat yoksa 750TL civarıymış.)
    Fuji kullanan arkadaşlar varsa memnunlar mı onu yazarlarsa sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: sonkaplan

Yeni bir fotoğraf makinesi alacağım ve limitim 600TL şimdilik bu makineleri buldum yarın almayı düşünüyorum sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

KODAK Z915__569TL

Fujifilm s1000__599TL (Kampanyaya girdiği için bu fiyat yoksa 750TL civarıymış.)

s1000 yerine s1500 tercih etseniz daha iyi
    http://fotograf-kamera.gittigidiyor.com/Dijital-Makine_W0QQkatZZgdQQIS0_30ZZ920QQIS1_ZZQQsyfZZ2&TumItemSpecs=1

• quote:

Orjinalden alıntı: sonkaplan

Yeni bir fotoğraf makinesi alacağım ve limitim 600TL şimdilik bu makineleri buldum yarın almayı düşünüyorum sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

KODAK Z915__569TL

Siz kompakt makinemi istiyorsunuz yoksa dslr-like türü makinemi yani yarı profesyonel..?

na göre isteklerinizi yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz ama netün hocamızın dediği gibi biraz daha üstüne çıkamıyorsanız S 1000 size gayet uygun olmadı S 1500 alabilirsiniz.. ama yok kompakt derseniz bütçenize göre eğer mauel ayar olsun derseniz F200 olur yok ben ne yapacam mauel falan dersen F100FD ye bakabilirsiniz.
    Tercih size kalmış.

• tabiki FUJİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.