Şimdi Ara

Kodak EasyShare C813 ile ilgili sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar makineyi alalı 3 ay oldu pili bitti aldığım yerden vermişlerdi daha sonra panasonic pil aldım açıldı fotograf makinesi 2-3 foto çektimpil zayıf uyarısı verip kapandı ve kpanış o kapanış daha açılmadı sorun nedir sizce ? Garantiye vericem ama size bi danışayım dedim.

• Sayın ultraslanu ;
    Panasonic pillerin dandik olduklarını biliyor muydunuz?Kaç para verdiniz o pillere?
    Şöyle söyleyeyim;
    Hiçbir üründe, ben bugüne kadar rastlamadım, sonradan takılan piller orjinal piller kadar iş görmez.Bu bir uzaktan kumanda için bile geçerli

Şimdi sen orjinal kodak pillerini bitirdin, gittin yerine panasonic aldın.
    Turkey
    Istanbul 90 216 578 26 00
    90 216 578 26 77 (fax)
    numaralı telefonlardan bir ara sor bakalım, kodak pillerini nereden temin edebilirsin diye.
    http://urun.gittigidiyor.com/KODAK-1-5-Volt-Alkalin-AA-Kalem-Pil-2-Li-Blister_W0QQidZZ10615771
    Şu ürüne bak mesela, ne kadar pahalı olduğunu görüyor musun?

Ayrıca bu piller şarz edilebilir değil mi?Fotoğraf makinesi vs, pillerin şarj edilebilir özelliği yoksa uğraşılmaz ki.Yenisini al devamlı, yazık günah.Kodak ı arayıp şarz edilebilir pil kullanıp kullanamayacağını da sor.
    Eğer kullanılabiliyorsa kaliteli şarj edilebilir piller alırsın,onları kullanırsın.

Yani cihazının bozuk olduğunu sanmıyorum, sorun dandik pillerde gibi geliyor bana.

• Sorun cihazınız ile ilgili değildir öncelikle. Fotoğraf makinaları çok yüksek miliamper değerlerindeki pillerde performanslı çalışabilir ancak. Bu tip cihazlar, sadece 1.5 V luk iki kalem pille çalışıyorlar ve flash, lcd, hafıza vb. pek çok yükü üstleniyorlar. Bu nedenle minimum 1200 MAh lık pilleri tavsiye edebilirm. Piyasada hemen hemen tüm tekno mağazalarda bu şarjlı pilleri bulabilmeniz mümkün. MAh ne kadar yüksek olursa pilin şarjını koruması ve bitmemesi de o kadar uzun olacaktır.
  • İlgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar evet baya dandik pil o yüzden çalışmadı "Alkalin" pil gerekiyormuş pil şarj edici param olunca alıcam bi ara tekrardan sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.