Şimdi Ara

kocan kadar konuş erkekler okuyabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu yanlış yere yazıl dı ise çok özür dilerim, herhangi bir yer bulamadım. Bu kocan kadar konuş kitabını merak ettim ama parama da yazık olsun istemem, bu kitap kızlar için mi yoksa biz erkekler de okuyabilir mi ?

• Böyle kitapara itibar etmeyin vakit ve para kaybıdır.
  • Kitap yurdundan genel bakışını okudum güldüm sonra üzüldüm en çok sayılanlar da bu kitap var anlattığı da Türk kızının evlenmesi felan boş kitao yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kadınların çok övdüğü kitaplardan erkekler uzak durmalı
  • Okuyabilirsiniz ama başka kitaplara yönelmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Sırf isim ya da konusundan dolayı bir kitap üzerinden cinsiyet ayrımı yapmaya gerek yok. Kitabı okumadım ama isminden ve kapağından bile itici geldiği için ben de vakit kaybı olduğunu düşünüyorum.
  • Kitaba baktım.Tek kelime ile Çöp.Mangal filan tutuşturmak için alacaksan alabilirsin tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Haine -- 19 Nisan 2015; 10:07:09 >
  • Ben okudum bir garip oldum ayol
  • Türkiye de kadın üzerinden prim yapmaya çalışan çok. Birilerinin mutsuzluğu birilerinin isine geliyor. Zaten mental olarak ilişkilerde almamız gereken dünya kadar yol varken ve kadın erkek ayirmaksizin karakter sorunu çekerken bu tarz çöpogluçöp kitaplar yerine karakter ve gelisiminiz için bi dostoyevski yada bi Franz Kafka filan okuyun. Gerci kocan kadar konusu alıp Starbucks da reklam yapmak varken ne gerek var kafkalara dostolara bu kitap okunur, Her yerde anlatılır ve 2 yıl ele kitap alınmaz. Sonra tekrar bu tarz birseyler okunur. Aylarca reklamı yapilir. Sonra ak parti neden iktidar, toplum niye cahil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.