Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kart şifreleri nasıl..
    şifre gerekiyormu yüklerken ?
    alırken şifreyi bilmiyoz tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

kart şifreleri nasıl..

Zarf gelmedi mi? İşbankasından geçici şifreni yolluyorlar. Bize dersde gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarMeena_ManiaC

2. öğretim makina var mı yahu burda?

Mekatronik var hocam

Akıllı kartı kaybetmiştim. Geçen seneki geçici kimlikle idare ediyorum bakalım. Yenisi bu hafta veya gelecek hafta gelir artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

kart şifreleri nasıl..

Zarf gelmedi mi? İşbankasından geçici şifreni yolluyorlar. Bize dersde gelmişti.

Yok gelmedi..
    Pazartesi sabahtan gidip araştırim şubelerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Orijinalden alıntı: CarMeena_ManiaC

2. öğretim makina var mı yahu burda?

Mekatronik var hocam

Akıllı kartı kaybetmiştim. Geçen seneki geçici kimlikle idare ediyorum bakalım. Yenisi bu hafta veya gelecek hafta gelir artık.

Siz mühendislik a dasınız hocam 1. sınıf makina varsa yardımcı olabilirim her konuda merak ettiği bir şey varsa.

• benim lisemden farkı yok maalesef.Kendi üniversitemi karalamak hoşuma gitmiyor ama gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsa*

benim lisemden farkı yok maalesef.Kendi üniversitemi karalamak hoşuma gitmiyor ama gerçek.

gelmeden araştırcaktın bunu .

@CarMeena_ManiaC
    usta ben 2.öğretim makineciyim yavuz selimde kalıyorum ß sınıftaym habrın olsn
  • Kart şifrelerini almayanlar bazı bölümlerde sekreterlikte oluyor şifreler biz ordan aldık.

Geçen gün denedim kart kullanılmamaktadır dedi sonra 5-6 saat sonra bidaha gittim denedim açıldı ilginç :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Txrayt

@CarMeena_ManiaC
    usta ben 2.öğretim makineciyim yavuz selimde kalıyorum ß sınıftaym habrın olsn

1. sınıf mısın peki? Bir sorunun olduğunda yardıma ihtiyacın olduğunda gel bul beni arkadaşım Makina 2. öğretim 2. sınıfım bende 1054müydü neydi sınıfımız sanırım yanyanayız gelip Özgür kim diye sorsan gösterirler

• inşaat 1. ögretim 3. sınıf ım yeni gördüm bende bu başlığı benim akıllı kartta bozuk geçen sene merkez kampuse girim dedim kart okutum geçiliodu ne winsan nede umut tepe gibi değildi geçemedim turnikeden
  • şifre şu kart sonrası verilen kağıt parçasındamı yazıyor yoksa ?
  • bizim kampüsde spor salonu varmı.sporcular için değil umumi kullanıma açık olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsa*

bizim kampüsde spor salonu varmı.sporcular için değil umumi kullanıma açık olan?

yurtta var aylığı 30 lıra fıtnessın çok da ii walla ne ararsan var hergun ordaym
  • bu arada yemekhane 2.5 lira olmuş %50 sini okul veriyo bu 5 lira eder bu paraya en kral tabildot cuda yersin yemek bizimki ise rezalet yemekler kart a 2 liramış bide kaç kişi kullanıyodur acaba :)
  • Makine mühendisliğine beni de ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

bu arada yemekhane 2.5 lira olmuş %50 sini okul veriyo bu 5 lira eder bu paraya en kral tabildot cuda yersin yemek bizimki ise rezalet yemekler kart a 2 liramış bide kaç kişi kullanıyodur acaba :)

2 lira.

@samsa*

Besyo da her şey var. Body salonu , basketbol ,voleybol sahaları.

dipçik. Buluşma ayarlayalım diyenler varsa msn yoluyla görüşebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 17 Ekim 2009; 11:38:38 >
  • 1. sınıf iktisat 2. ögretim olan war mı burda =)
  • evt arkadsım yine 2 liraya düşürmüşler
    quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

bu arada yemekhane 2.5 lira olmuş %50 sini okul veriyo bu 5 lira eder bu paraya en kral tabildot cuda yersin yemek bizimki ise rezalet yemekler kart a 2 liramış bide kaç kişi kullanıyodur acaba :)

2 lira.

@samsa*

Besyo da her şey var. Body salonu , basketbol ,voleybol sahaları.

dipçik. Buluşma ayarlayalım diyenler varsa msn yoluyla görüşebiliriz.
  • Kart işini umuttepe de hallettim..
    Sıfırlattım şifreyi posda..Sonra yenisi girdik..
    Aşşağıda(merkezde) doldurdum ,cepmatikte akılla karta aktardık yemek parasını..
    2tl 2tl düşüyor...
    Ve Kasımdan itibaren kesinlikle bozuk para kalkıyor..
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.