Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Abumeyang41

Arkadaşlar ben 2. sınıfım seçmeli dersler tam olarak ne zaman seçilecek ve nasıl seçilecek bilen varsa yazabilir mi? Birde bu sene harç miktarı aynı mı geçen sene ile ?

Harçlar aynı.

Önce harcını yatırırsın. Sonra ÖBS'ye girip derslerini seçersin bu kadar basit...
  • Harçtan önce ders seçemiyoruz mu yani ? O zaman bu ders seçimlerinde 2. ögretimlerde kalabalık olmaz değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abumeyang41 A kullanıcısına yanıt
    Seçemezsin. Kalabalık olur, sistem açılmaz, hata verir... Her sene olan şey. Yapacak bişey yok.
  • Arkadaşlar izmitde apart tarzı veya içerisinde tuvalet banyosu olan tek kişilik olan kız yurdu arıyoruz bir türlü istediğimiz kriterlerde bulamadık. Bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beykor -- 24 Ağustos 2014; 1:26:34 >
  • Sylar. kullanıcısına yanıt
    Ben bilge adam öğrenci yurdunda kaldım bu sene. Sana tek avantajı odaların geniş olması ve okula 10 dakika sürmesi. Ama okula sadece 13 gidiyor ve yarım saatte bir geçiyor veya bazen gelmediği de oluyor hafta sonları 1 saate çıkıyor. Yurdun çevresinde pek bir sosyal alan yok. Merkeze inmek zorundasın. Ama yurdun sahibi iyi adam yurtta iyi ama dediğim gibi otobüs sıkıntı. Yemekleride güzel oluyor. Ben 350 liraya kalıyordum.

Şirin öğrenci yurdu merkezde. Okula yarım saat falan sürer otobüsle ve otobüs sık geçer. Sürücü kursu, dil kursu vs. imkanları var. Ama bilge adam öğrenci yurduna göre pahalı olacağını tahmin ediyorum.

• Öncelikle herkese merhaba.

Ben 2.sınfa geçtim. İlk defa ders seçimi yapacağım. Kamera kullanım teknikleri ve Ses ve ses yapım teknikleri dersini seçmek istiyorum. En az 8 AKTS ders seçilebilir yazıyor. Benim seçeceğim derslerin AKTS toplamı 9 olacak. Sıkıntı oluyor mu bu şekilde? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroctas

Öncelikle herkese merhaba.

Ben 2.sınfa geçtim. İlk defa ders seçimi yapacağım. Kamera kullanım teknikleri ve Ses ve ses yapım teknikleri dersini seçmek istiyorum. En az 8 AKTS ders seçilebilir yazıyor. Benim seçeceğim derslerin AKTS toplamı 9 olacak. Sıkıntı oluyor mu bu şekilde? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Olmaz. Genel toplamda sıkıntı olmasın yeter ki.

• Mezun olduk, hala diploma bekliyoruz.
  • EhrimeN kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Şimdi ben onları seçince AKTS toplamı 28 olacak ama 3. Yarıyıl AKTS Toplamı 30 yazıyor. O nasıl bir şey peki?
  • ben şimdi 1.sınıftan 1 tane bile ders kalsa daha 2.sınıfta da veremezsem yani 3.sınıftan o dönem ders alamıyor muyum hiç. öyle bişey varmış galiba doğru mudur
  • goncerivoo kullanıcısına yanıt
    Hayır eski sistemde öyleydi. 1-3/2-4 kuralı diye geçer. Birinci sınıftan bir dersin kalsa bile 3. sınıftan hiç ders alamazdın. Aynı şekilde2. sınıftan dersin kalsaydı 4. sınıf derslerinden bir tane bile alamazdın. Tek bir ders olsa bile. Ama o sistem değişti, yeni sistemde böyle bir şey yok.
  • Ara sınıf 610. yedekteyim size sıra gelir mi ?
  • goqmen G kullanıcısına yanıt
    Bisiklet yolu ve logar kapağı uyumu favorimdir her zaman :)
  • Selam, isteğe bağlı hazırlık okumak istiyorum, bunu kayıtta mı halledeceğim, şu an sistemde birinci sınıf gözüküyorum. Kafayı yicem
  • Kayıtta oluyor. Ama büyük hata yapıyorsun hocam gel vazgeç. İngilizce öğrenmek için okuyacaksan boşa ümit ediyorsun. Keşke okumasaydım diyeceğin büyük ihtimal. Hazırlık net olarak zaman kaybıdır koü'üde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Kayıtta oluyor. Ama büyük hata yapıyorsun hocam gel vazgeç. İngilizce öğrenmek için okuyacaksan boşa ümit ediyorsun. Keşke okumasaydım diyeceğin büyük ihtimal. Hazırlık net olarak zaman kaybıdır koü'üde.

Ben internet girişimcisiyim, projelerime vakit ayırmam ve sık sık İstanbul'a gidip gelmem gerek. Birinci sınıfta ağır olur diye hazırlık düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Hayır eski sistemde öyleydi. 1-3/2-4 kuralı diye geçer. Birinci sınıftan bir dersin kalsa bile 3. sınıftan hiç ders alamazdın. Aynı şekilde2. sınıftan dersin kalsaydı 4. sınıf derslerinden bir tane bile alamazdın. Tek bir ders olsa bile. Ama o sistem değişti, yeni sistemde böyle bir şey yok.

sağ ol bunu duyduğum iyi oldu baya korkmuştum çünkü
  • Ona bir şey diyemem hocam,söyleyeyim dedim :)

• Ozel yurt fiyatları bilgisi verebilcek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.