Şimdi Ara

KOCAELİ TIP GİRİŞLİLER BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kocaeli tıp kaznanlar buraya

• geldik knka :D
  • hg up
  • bu grupta toplanalım bare
  • beyler kocaeli tıpta 4.sınıf öğrencisiyim sorunuz varsa alabilirim
  • super sorum şu gunde 1 2 saat duzenli çalıssam 80 i gecer miyim? 2. soru 240 kişi nereye sıgıyor mk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macrophage41

super sorum şu gunde 1 2 saat duzenli çalıssam 80 i gecer miyim? 2. soru 240 kişi nereye sıgıyor mk :D
    adapte olma zekana bağlı. günde 5 saat düzenli çalışıp 70i de geçemeyebilirsin. bizim fakültede atatürk fenlilerin sınıfta kalma geleneği var mesela. bence 1-2 saat çalışmayla 1.sınıfta 80i geçme ihtimalin var ama 2 ve 3 te afedersin .. geçersin.

diğer soruna gelince; ... sığmıyo. amfinin yanında bi sınıf daha var oraya iki projeksiyon iki tahta konulmuş birisi hocayı diğeri amfinin tahtasını gösteriyor. zaten lise gibi düşünme sınıfın ortalama yüzde otuzu gelmiyo derslere
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackpasa

beyler kocaeli tıpta 4.sınıf öğrencisiyim sorunuz varsa alabilirim

teşekkurler çalışma konusunda içimi kararttın bu arada :D
  • dönem birden 70 küsür kişi kaldı haber veriyim
  • Geldiim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackpasa

quote:

Orijinalden alıntı: Macrophage41

super sorum şu gunde 1 2 saat duzenli çalıssam 80 i gecer miyim? 2. soru 240 kişi nereye sıgıyor mk :D
    adapte olma zekana bağlı. günde 5 saat düzenli çalışıp 70i de geçemeyebilirsin. bizim fakültede atatürk fenlilerin sınıfta kalma geleneği var mesela. bence 1-2 saat çalışmayla 1.sınıfta 80i geçme ihtimalin var ama 2 ve 3 te afedersin .. geçersin.

diğer soruna gelince; ... sığmıyo. amfinin yanında bi sınıf daha var oraya iki projeksiyon iki tahta konulmuş birisi hocayı diğeri amfinin tahtasını gösteriyor. zaten lise gibi düşünme sınıfın ortalama yüzde otuzu gelmiyo derslere

bi düzeltme yapıyım. bu sene %30u derslere geldi dönemin onun için 70 kişi sınıfta kaldı.

bi de 240 resmi kontenjan. 70 sınıfta kalan ve yabancı ögrencilerle bu sene dönem1 320 kişi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• geldik kanka

koü tıpta amfilerde taburede oturanlar oluyo diyolar doğru mu bu?
  • işin anfiye gitmekle pek alakası yok. Her gün okula gidip kalan insanda var, gitmeden finalsiz geçende.Önemli olan vakti geldiğinde çalışmak.Ama anfiye gidip notunu tutarsan rahat geçersin ya da yok ben yapamam diyosan kurula 2 hafta adam gibi çalış yine geçersin.
  • specific12 S kullanıcısına yanıt
    o olay hacettepede oldubizim öğrenciler biraz daha uçuk. baktı yer yok, hadi eyvallah diyip geri gider evine, yurduna

sizin kalabalık çekeceğiniz süre sadece ilk 1 ay olur. yeni hevesle herkes derslere gelir. ama sonrasında derse gelen sayısı geometrik şekilde azalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: specific12

geldik kanka

koü tıpta amfilerde taburede oturanlar oluyo diyolar doğru mu bu?

yok öyle birşey ilk hafta sığmassınız sonra yayıla oturursun ama labta tabure bile bulamıcaksın
  • hackpasa H kullanıcısına yanıt
    yeni başlayacaklar için önerin varmı
  • susam95 kullanıcısına yanıt
    çantaya katlanır taburelerden atarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: RLacrymosa

yeni başlayacaklar için önerin varmı

Samimi bi oneri. Yoklama yok gelme okula gezebildigin kadar gez okuyabildigin kadar kitap oku dil ogren kurslara git. 1. Sinif gercekten okula gidip gelmek zaman kaybi. 2 hafta onceden notlari yigip 2 tekrar attin mi pasa pasa gecersin.
    He bi de 3 sene boyunca sakin tus u falan aklina getireyim deme. Stetoskop onluk falan alma. Onlugu okul veriyo zaten. Bi saglik sorunu olan insanlara 3.sinifa kadar doktorluk taslama. Bilmiyorum demesini ogren cunlu bilmiyorsun. Soranlara bi doktora gozuk de afallasinlar cok eglenirsin

• Bütünlemeyle geçtim ilk sınıfı, dönemden de 70 kişi sınıfta kaldı. Ben derslere gelmedim bu sene zararını az da olsa gördüm. Ama ilk sınıfta derslere gelmek bana göre saçmalık. Ama gidip finalsiz geçenler de var tabi. Hani sizin amacınıza kalmış. Ben sınıfı geçsem yeter diyenler gelmez yok abi ben finalsiz geçerim ya da yatay geçişe kasıyorum diyenler gelir.

• buyur:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.