Şimdi Ara

Koca yaz bomboş geçti. :((

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahanemi buldum gibi ama, kendi kendime şey diyorum, sene içinde yoruldum çok, o yüzden böyle geçti.

• Kendim için aynısını söyleyemeyeceğim.
  • BOMBOş tu bomboş . uzayda bile bu kadar boşluk olmamıştır
  • Yapmam Gereken Her Seyı 1 Ayda Yaptım.Ondan Bos Geldı Banada.Gerı Kalan Aylardada Sabah Fılm Falan Izledım Aksam Cıktım Oturdum Bıyerlerde.
  • bütün yaz sabah 5 te uyuyp 3 te kalkarak ve yatana kadar pc başında oturarak geçti. school's out for summer
  • Hayatımın en dolu yazlarından birini yaşadım şahsen. Heralde PC'de geçirdiğim vakit olarak en az bu yazdı 1999'dan beri...

- 6 kez şehir dışına çıktım, 4 farklı şehirde bulundum.

- Babaannem vefat etti.

- Dil kursuna gittim, güzeldi.

- Dil kursunda hoş ve alımlı bir bayanla tanıştım, inşallah güzel devam edecek ilişki.

- Hatta dün kız arkadaşımı görmek için Ekişehir'e gidip geldim. Aaa toplam sayı 7 oldu, 5 farklı şehir.

- Tabi başka kızlar falan da oldu onlar önemli değil.

- Arkadaş dükkan açtı. Koşuşturmaca yine zevkliydi.

- Dün araba aldık. Daha doğrusu alamadık, Cuma'ya inşallah.

- Tez hazırladım. Kitap manyağı oldum.

- Kuzenim polis oldu, mesleğe başlayınca onu ziyarete gittim, bekar evinde 1 hafta süper zaman geçirdim.

- Kuzenin karakol ortamı sivilde de devam ediyor. Yani karakoldaki polis abileri ile akşamları çay sohbet vs... ortam güzel. Ufak bir kasabada oldukları için tanınıyorlar. Ben de yanlarında dolaşınca millet beni sivil polis zannetmiş. Tipimin biraz farklı olduğu doğru.

- Bıyıkları baya uzattım, Osmanlı bıyığı moduna soktum, uçları havaya bakıyor. Arkadaşla afili bir fotoğraf çektireceğiz, hatıra fotoğrafı...

- Saçları kestirmeye kıyamadım, bu yaz da uzun kaldı. Yalnızca kırıkları aldırıp, kat attırdım.

- Hayatımda en fazla dışarda iftar yaptığım Ramazan oldu. Birçoğunu kız arkadaşımla yapmış olmak güzel. Hele ki sonuncusunu Eskişehir'de onunla yapmak daha da güzel...

- Arkadaş kız arkadaşına evlenme teklifi etti. Onunla da meşgul oldum, yine güzeldi.

- Başka bir arkadaşım, nişanlandı. Kuzenim de Ekim'de evlenecek, ayrıca arkadaş da Ekim'de evlenecek. Hadi onları da saymayalım.

- Son birkaç yıldır düzenli olarak her yaz yaptığım gibi yine dağa çıkıp kamp yaptım. 3 kişiydik ve ortam oldukça güzeldi.

- Son 2 ayda altından acayip kâr ettim. O bahaneyle arabaya falan giriştik.

- İlgim PC'den telefona kaymaya başladı. Galaxy Ace'in ve Android'in oldukça büyük etkisi var.

Daha hatırlayamadığım başka şeyler de vardır. Neyse işte gayet güzel ve dolu bir yaz yaşadığımı söyleyebilirim. Hatta öyle ki bir türlü işlemci alamadım PC'ye. Önceden olsa ilk yapacağım iş PC olurdu. Bu yaz fırsat bulamadım inanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.