Şimdi Ara

KOÇ.net ( Biri ) Fatura Ödeme İşlemi Nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
15.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abone olurken faturayı e-posta olarak al yaptım.
    Mail geldi fakat ödemeyi bankaya yapıcam.

koçnet satan bi yere gittim sordum, yetkilileri arayıp sordu bana hesap numarası verdi

garanti bankası,işbank ve yapıkredi yazıo kağıtta, herhangi birine ödeme yapabilirmişim.

Gittim ödeme yapmak için faturam 12 ytl, ben 15 ytl yatıracaktım fakat ek ücret 25 ytl vermek zorundasın falan dediler döndüm geri nasıl yapıcaz ödemeyi :(

ne demem gerekiyo banka görevlisine ve kullanıcı kodu falan söylemem gerekiyo mu

ben fatura ödeyeceğim dediğimde orda çıkmıyo mu faturanın ücreti?

• Yukarı Lütfen Acil cevap lazım
  • Müşteri hizmetlerini aramayı denedin mi?Websitesinde şöyle bir madde var :

quote:

12. Ödemeleri nerelerden ve nasıl yapabilirim?
    Ödemelerinizi; kredi kartı veya banka vezneleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi seçtiğiniz takdirde, başvuru sırasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve onayınıza istinaden, her ay kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.
  • Arkadaşım öüşteri hizmetlerini ara ve adsl hizmet no nu al yapıkredi atm lerinden direkt yapabiliyorsun ödemeyi ya da yapı kredi vezneden ödemek istersen 12.oo'a kadar faturalarını ödeyebilirsin
    Ama şöle bi sorun oluştu ben atm den "koç " borçlarından müşteri nomuzu giriş yaptım 20 ytl + 65 ytl borç çıktı sonra müşteri hizmetlerini aradım teyid etmek için faturayı haydaa oda ne 15+ 25 ytl faturam varmış :S Anlamadım ben de yarıın falan bir de bankadan sorucam borcu(Yanlış yere ödeme yapmayalım da)
  • quote:

Orjinalden alıntı: PIERzig

Arkadaşım öüşteri hizmetlerini ara ve adsl hizmet no nu al yapıkredi atm lerinden direkt yapabiliyorsun ödemeyi ya da yapı kredi vezneden ödemek istersen 12.oo'a kadar faturalarını ödeyebilirsin
    Ama şöle bi sorun oluştu ben atm den "koç " borçlarından müşteri nomuzu giriş yaptım 20 ytl + 65 ytl borç çıktı sonra müşteri hizmetlerini aradım teyid etmek için faturayı haydaa oda ne 15+ 25 ytl faturam varmış :S Anlamadım ben de yarıın falan bir de bankadan sorucam borcu(Yanlış yere ödeme yapmayalım da)

Benimde aynı oldu jetfatura'da 38.95 bankada 88.95 nihayet fatura geldi ne yazıkki bankadaki tutar doğru jetfatura yanlış yani bunlara güvenilmez mailde bana jetfatura doğru diyip geçiştiriyorlar birde bu modemin parasını nasıl alacağız kredi kartı kullanmıyorum adamlara soruyorum hesap nosuna yatacak diyorlar hangi hesapsa bu benim bildiğim iptalde alınmalı bu para ama
    Faurayıda jetfatura'ki kullanıcı kodu varya o müşteri numaranız oluyor onunla beraber arkadaşın dediği gibi yapı kredi bankası'na yatırabilirsiniz.yanınızda fazla para almayı unutmayın
    saygılar...

• sorun sorun üstüne sorun çıkarıyorlar eski sorunları unut yeni sorunlarla uğraşalım diye.daha bi hafta önceki şikayetim çözmeden şimde de otomatik ödeme sorunu çıktı.Gerçi google ''koçnet otomatik ödeme'' yazsaydım abone olmadan önce nasıl bir firma olduklarını anlardım.belkide hiç bulaşmazdım.
    12. Ödemeleri nerelerden ve nasıl yapabilirim?
    Ödemelerinizi; kredi kartı veya banka vezneleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi seçtiğiniz takdirde, başvuru sırasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve onayınıza istinaden, her ay kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Bu talimatı veriğim halde daha önce 2 faturamı hesabımdan çeken bu firma bu ay çekmemiş 2 gün geçmiş üstünden bakalım ne olucak.
  • müşteri hizmetlerini aradım beni kandırmaya çalıştı hafta sonuna denk geldi o yüzden çekilmedi diye hafta sonu olmadığını ispatladım kurudu kaldı her zaman olduğu gibi. Siz siz olun müşteri hizmetlerini sadece abonelik başlatmak ve iptal etmek için kullanın ben yine ucuz atlatdım smile adsl abonesi bir arkadaş donanimhaber de yazdığına şifresi yanlışmış sadece müşteri hizmetleri onu bir şekilde kandırmış tesisat bozuk diye 150 lira ödemiş nerden baksanız bir yıllık adsl parası...
  • Yav kardeşim bu firmaya bir bulaştım kurtulamıyorum. bir kaç ay kullandım interneti sonra başka kampanya denk geldi bende verdikleri modemin parasını ödedim modem benim olsun dedim. ondan sonra her allahın günü arayıp modem ücretini yatırın veya iade edin deyip durdular. iki gün öncede onlarla hiçbir ilişiğim olmadığı halde kredi kartımdan zevklerine göre 50 tl kesmişler. tlf larına ulaşmak imkansız gibi birşey. habire meşgul. şimdi paramı kurtarmak için uğraşıp duruyorum. lanet olsun böyle firmaya huzurumu kaçırdı. smile adsl aoldım şimdilik harika her yönüyle.
  • uzun zaman gecmiş ama arayan olur diye yazayımdedim garanti den ödeme girip vodofone.net secipmüşteri no giriyorsunuz ödemenizi yapıyorsunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.