Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sana tam rakam vereyim dostum. 2270 coindir bir potun masrafi.3000 den satsan millet nefes almadan çeker.3300 den satsan yine asiri hızlı tükenir cunku piyasasi 3700 dur en fazla. Düz bir hesapla 3300 den satsan 1030 coin karın olur(1k). Bu fiyatla satış yapsan gunde 10.000 potu 1. Serverda çok rahat satarsın buda 10m kar demektir. Lakin uzun omurlu priler piyasayı aşağı çekmenin zararını bildiklerinden hiçbiri bu metoda başvurmaz 1 ayda 3gb kasacagima 10 ayda 50gb kasarım mantığıyla hareket ederler ve kimse piyasanin altından pot satmamaya özen gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antares

quote:

Orijinalden alıntı: Denis Cheryshev

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: Denis Cheryshev

75'ten sonra 80'e kasmak cidden ölüm ya. İnanılmaz sabır gerektiriyor ama takatim kalmadı resmen

Exp Premium yoksa 1 ayda olamazsın.

Var ya ama brahmandayız klancak o yüzden kasmıyor

brahman çöp booroya gidin. 400k exp veriyor bug var titan ve booroda. czden bile fazla. Çok seri lvl aldık orda.

bug yok 2 ay önce uskoya güncelleme geldi ve %100 expler arttırıldı millet eslantta exp kassın diye czde az gelir

benm 83lvl charıma cz de 100k exp gelirken eslantta 150k geliyor.

• Beyler 500 cash var üstüne cash ekleyip bronze premium mu alsam yoksa başka bişi mi tavsiyelere açığm.
  • RavenPriest R kullanıcısına yanıt
    5000 pot al, pot parası olmayınca cepte çok para kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik tavsiye etmem ben server daha kararsız biraz bekle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • patos karus nick MRsoqia pm atın
  • reikideiki kullanıcısına yanıt
    yaparsın 699 Cash'e pusda Redistribution İtem var onla oluyor
  • Yeni bir server açılma ihtimali varmı bilgisi olan var mı oyuna başlamayı düşünüyorumda tekrar. Birde eskiden Cypherda oynayan Heaven, TheGangster, Endless clanlarında bulunmuş veya ordakileri tanıyan kişiler varmı ?
  • beyler bugün gelen pet auto loot hediyesini aktif ettim ve 30 gün süreli diyor bende. 8 Mart 2016 son kullanma tarihi gözüküyor. Normalde bunun 1 haftalık olması gerekmiyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

İlk önce chitinlerinizi 2m den sonra yeşil kutunuzu 5m den satın zaten 10m oluyor.

Onlari yaptik peki int pri nasil para kasabilir ?

Al sat tan yapiyoruum 3-5 bir sey de serverlae yeni olunca nakit akisi cok yok . Bir de monster stone icin bir asas acayim diyorum

Hocam monster stone ne işe yarar? Bende vardı iki tane attım.
  • Ardream ve lvl 60-69 Cz'si ne zaman açılacak?
  • ne bakımı var beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhoops

ne bakımı var beyler

Anlayamadım , teknik bakım tarzında bir yazı geçtiler değil mi ? Normalde genel bakım perşembe diye biliyorum . Kısa sürerse boss re-spawn'ı olur büyük ihtimalle . Biraz beklenebilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

ne bakımı var beyler

Anlayamadım , teknik bakım tarzında bir yazı geçtiler değil mi ? Normalde genel bakım perşembe diye biliyorum . Kısa sürerse boss re-spawn'ı olur büyük ihtimalle . Biraz beklenebilir .

bu haberlere nerden bakablirriz? bi site bi kaynak var mı
  • Beyler uruk trondan çöp item düşmüyor ya. Manticore da çok daha fazla düşüyor. Burning stone giremiorum sürekli koxper var ve banlanmıyolar sanki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

ne bakımı var beyler

bu haberlere nerden bakablirriz? bi site bi kaynak var mı

Bir yerden bakmıyorum , oyun içi dönen muhabbetler dostum .

• ne zman biter bu bakım premıum yok da c1 e girelım bari bu fırsatla
  • Patosta clan falan var mı ?
    Human Asas
    Nick: Netuz
  • Arkadaşlar tekrardan oyuna baslıyorum yıllar sonra nakit olarak 400 - 500 civarı yatırmayı düşünüyorum warrior almak için . Sizce 80 level charmı alayım yoksa item mi satın almaya baslıyayım ? Ne önerirsiniz . İtem derseniz 500 tl civarı bir warriora hangi itemleri almak daha mantıklıdır. Şimdiden teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: black jack

Arkadaşlar tekrardan oyuna baslıyorum yıllar sonra nakit olarak 400 - 500 civarı yatırmayı düşünüyorum warrior almak için . Sizce 80 level charmı alayım yoksa item mi satın almaya baslıyayım ? Ne önerirsiniz . İtem derseniz 500 tl civarı bir warriora hangi itemleri almak daha mantıklıdır. Şimdiden teşekkürler .

500tlye muhtemelen warrior 80i zar zor açarsın
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.