Şimdi Ara

KNIGHT CASH HATASI YARDIM PLS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kngiht cash almak için oyundayken P ye basıp paypal üzerinden KC alıyordum fakat şimdi alamıyorum paypala tıkladıgımda bi data veiro ilerlemio.. arkadaşın charında oluo böle bi sorunla karsıalsan varmı ?

• bende yeni üye oldum. ama gold premium alacaktım, gold premium'a buy diyorum, direk sayfa görüntülenemiyor diye yazı çıkıyor. acaba ne oldu? inşallah düzelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem50

bende yeni üye oldum. ama gold premium alacaktım, gold premium'a buy diyorum, direk sayfa görüntülenemiyor diye yazı çıkıyor. acaba ne oldu? inşallah düzelir.

aynısı banada oluyor.bide kc aldım hemen hiç sorun yaşamadan ne olabilir bilemiyouru
  • acaba sadece bronz premium mu veriliyor. ama bronz da da 1000 cash vermiyolarki. ne yapcaz ayda yılda bi gold premium olalım dedik o da fos çıktı.

• quote:

Orjinalden alıntı: serdar54

arkadaşlar kngiht cash almak için oyundayken P ye basıp paypal üzerinden KC alıyordum fakat şimdi alamıyorum paypala tıkladıgımda bi data veiro ilerlemio.. arkadaşın charında oluo böle bi sorunla karsıalsan varmı ?

Ben yaklaşık bir aydır aynı problemle karşılaşıyorum kaç defa mail attım ama adamların çokta,,, Sedece bir defa cevap verdiler oda ne gibi bir hatanız var açıklama istediler
    Ben açıklamıştım ona rağmen yinede açıkladım ama malesef cevap ve hata yine düzelmedi.
    Sendeki hatayı bilmiyorum?bendeki hata gold aldım onda bir promlem yok ama sağ tarafta
    KNIGHT CASH BUTONUNA tıklayınca hata veriyor hata bilmem ne eksik(, . ) bu gibi hata veriyor ve knıght cash alamıyorum
    yine mail attım cevap vereceklerini pek sanmıyorum
    keyfleri bilir para çok kazandılar sanırım

• yaw bilen yokmu şu hatayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: originals

yaw bilen yokmu şu hatayı

Ben 2 gün önce girdim ve knight cash aldım sonra tekrar denedim bu sefer aynı hatayı verdi
  • ee napcaz o zaman nasıl alcaz kc yi
  • yeter artık üye olmak istiyorum. adamlar fazla kazanmış demekki, sayfayı kapatmışlar. son zamanlarda üye olan kimse yok mu? eğer üye oldularsa nasıl olduklarını açıklayabilirlermi.
  • yaa evet ya bende sadece bende oluyor sanıp üzülüyordum inşallah düzelir yaw premiumsuz çekilmicek oyun belli 2 saat girmeye ugraşıoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.