Şimdi Ara

Km Düşürülmüş Araç Aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
16.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • babacığım, konulara cevap yazarken bir zahmet, konu ne zaman açılmış ve son mesaj ne zaman atılmış, şu tarihlerine bir bakıverin be abicim. bahsi geçen araba kimbilir kaç tane daha el değiştirmiştir bu süre zarfında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aya

babacığım, konulara cevap yazarken bir zahmet, konu ne zaman açılmış ve son mesaj ne zaman atılmış, şu tarihlerine bir bakıverin be abicim. bahsi geçen araba kimbilir kaç tane daha el değiştirmiştir bu süre zarfında...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelstina -- 19 Aralık 2014; 21:45:44 >
  • ben atılan mesajı kopyaladım avukatıma vereceğim yani önemli olan paylaşmak gün gelir lazım olur oldu da...
  • Arkadaşlar gerçekten bu km olayına dikkat edelim araç geçmişlerini iyi araştırmak kontrol ettirmek cidden şart, en yakınımdan örnek vereyim mahallemde kahvede felan hergün selamlaştığım cidden karakterine adamlığına hiç yakışmayacak insanlar bu işi yapıyor ve şaşırmamak elde değil yani hiç beklemiyor insan o adamdan ama yapıyor ve inanın sadece bizim mahallede bildiğim 5-6 kişi var yani insan hayret ediyor 200 bini geçen düşürtüyor dikkatli olmak lazım, geçmiş olsun bu arada
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.