Şimdi Ara

Klima almak istiyorum hiç bir fikrim yok :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba yazın sonuna gelmemiz dolayısıyla fiyatlarda düştüğü için klima almak istiyorum.
    Klima teras katına takılıcak yeri şuan hazır.Beni tek düşündüren tavanda maks. yükseklik 3.5 metre burda nasıl bir yol izlemeliyim nasıl bir boyut marka seçmeliyim bunu öğrenmek istiyorum
    m2 olarak 30-40 m2 falan tam hatırlayamadım BTU hesaplamalarım 15.000 i gösterdi klimanın yeri çok güzel ayarlandı o konuda sıkıntı yok ama dediğim gibi max. yükseklik 3.5 mt min yükseklik 1.70 tavada kısa alan çok az bu yüzden soğutmak biraz zor olucak sanırım.
    Marka model tavsiyelerinizi istiyorum nerden almalı nelere dikkat etmeli v.b

Klima almak istiyorum hiç bir fikrim yok :( Klima almak istiyorum hiç bir fikrim yok :(

• Aynı cevabı ben de arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hala aramaktayım sanırım arçelik marka 12.000 lik bir klima alacağım tavsiye edebileceğiniz bir marka model sebep varsa banada anlatabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydınlılı -- 25 Ağustos 2014; 21:01:54 >
  • Yok ki yaz bitti hala klima seçemedim. Mitsubishi istiyorum ama kafam atıcak arçelik alıcam ben de.

• Mitsubishi ve Daikin'i iyi diye duymuştum arkadaşlar.

Ama koca yaz boyunca bende bir türlü karar veremedim.

Samsung klima kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydınlılı

Öncelikle merhaba yazın sonuna gelmemiz dolayısıyla fiyatlarda düştüğü için klima almak istiyorum.
    Klima teras katına takılıcak yeri şuan hazır.Beni tek düşündüren tavanda maks. yükseklik 3.5 metre burda nasıl bir yol izlemeliyim nasıl bir boyut marka seçmeliyim bunu öğrenmek istiyorum
    m2 olarak 30-40 m2 falan tam hatırlayamadım BTU hesaplamalarım 15.000 i gösterdi klimanın yeri çok güzel ayarlandı o konuda sıkıntı yok ama dediğim gibi max. yükseklik 3.5 mt min yükseklik 1.70 tavada kısa alan çok az bu yüzden soğutmak biraz zor olucak sanırım.
    Marka model tavsiyelerinizi istiyorum nerden almalı nelere dikkat etmeli v.b

Klima almak istiyorum hiç bir fikrim yok :( Klima almak istiyorum hiç bir fikrim yok :(

Hocam 18.000 btu klima yeterli olucaktır oraya bence sadece yazın kullanıcaksanız vestelin ürünü olan finlux klimalar var.. Hem fiyatı uygun hemde vestel garantili..

http://www.beyazesyamerkezi.com/Finlux-FXA-18A-Duvar-Tipi-Klima-18-000-BTU.html

• Arçelik ten uzak ol
  • Mitsubishi Electiricte 1.ye %18 2. klimaya %50 kampayası var arkadaşlar.
    msz-hj35 va modelini 2. klima olarak 1575 tlye alabiliyorsunuz.
  • Geçen yıl samsung'un 12.000 BTU olanı ve inverter özellikli olanını aldım gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Geçen yıl samsung'un 12.000 BTU olanı ve inverter özellikli olanını aldım gayet memnunum.

Hocam kaça aldınız?
    Kaç m2 için?

• BAYMAK ELEGANT SİZE İDEAL. ALABİLİRSİNİZİ.http://forum.donanimhaber.com/m_105743661/tm.htm
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen yıl Temmuz ayı gibi almıştım, 25 M² idi diye hatırlıyorum 12.000 BTU ve inverter özellikli idi, o zaman 1499 TL idi, şimdi aynı özellikteki klima 2000 TL civarına çıkmış. Çok faydasını gördüm.
  • Hocam vaillant klima aldım, yeni seri VAI6..
    kalitesi, şekli, markası, fiyatı gerçekten çok iyi. mutlaka araştır.

http://www.vaillant.com.tr/musterilerimize-ozel/kampanyalar/2015-klima-bahar-kampanyas/index.tr_tr.html

Daha iyisi daha iyi fiyatlara yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.