Şimdi Ara

KLİMA ALIYORUM LÜTFEN YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyice kafam karıştı.25 metrekarelik batıya bakan salonuma klima almayı düşünüyorum.Binada yalıtım var pencereler çift cam.Genel olarak soğutma amacıyla kullanıcam.Ancak bazı klima bayileri 12000 lik yeter derken bazıları 18000 lik alman gerekli diyorlar.Arada 500 TL fark var.Boşuna 500 Tl fark vermek istemiyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

• sen 12000'lik al zaten genelde soğutm amaçlı kullanacakmışsın
  • 26 m2 ye 12000 lik alacaktım keşif için geldiler abi 12lik hiç durmaz devamlı çalışır burda dediler mecburen 18000 lik aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: spilanemon

Arkadaşlar iyice kafam karıştı.25 metrekarelik batıya bakan salonuma klima almayı düşünüyorum.Binada yalıtım var pencereler çift cam.Genel olarak soğutma amacıyla kullanıcam.Ancak bazı klima bayileri 12000 lik yeter derken bazıları 18000 lik alman gerekli diyorlar.Arada 500 TL fark var.Boşuna 500 Tl fark vermek istemiyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

evet 12.000lik çok az gelir ama 18.000lik de aşırı fazla geleceği için bunun arası kapasitelerde ürün çıkaran MARKALARA yönelin bence;13,14,16'lık diye geçen.
  • sen inverter klimamı alıyorsun ki sürekli çalışacak dediler,olsa ne olur ben 18 metrekare yerde 9000'lik kullanıyorum sorun yok yalıtımda yok ayrıca sen 12000'lik al düz split klima alacaksan GREE klima var koçtaşlarda ve airfel bayilerinde ona bak
  • Normal şartlarda hesaplama yaqpıldığında 12000 lik yetiyor gibi ama bazı bayilerin 18000 lik önermesi haliyle kafamı karıştırdı.
  • düz split alacaksan dediğim gibi 12000'lik GREE klima bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

sen inverter klimamı alıyorsun ki sürekli çalışacak dediler,olsa ne olur ben 18 metrekare yerde 9000'lik kullanıyorum sorun yok yalıtımda yok ayrıca sen 12000'lik al düz split klima alacaksan GREE klima var koçtaşlarda ve airfel bayilerinde ona bak

Airfel hangi firma üretiyor bilen varmı
  • airfel'in ürünlerini gree üretiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.