Şimdi Ara

Klavye Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda yeniyim herkese selamlar ben Ulaş

Malum virüs muhabbetine 2 şer gün sokağa çıkması yasağı veriliyordu oldu mu size 4 gün. Ve bu gittikçe artacakmış gibi bir his var içimde. Ben de oyun oynayım bari dedim kendimce ama klavye ve kulaklığım yok.
    1000 TL gibi bir bütçeniz olsaydı hangi klavye ve kulaklığı alırdınız?

- Klavye nin RGB olması, kırmızı switch olması ve kendine ait bir software'i olması ön şartlarımız. Onun dışında marka takıntım yoktur.
    - Kulaklık konusunda çok bilgim yok. 7.1 diye bir şeyler dolanıyor nedir ne değildir bilmiyorum :)

Şimdiden tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Hepsi benim için çok kıymetli :)

İyi forumlar.

• Eğer software takıntın yoksa önşart demişsin ama Cooler Master CK350 var.Şu dönemde red switchli rgb klavye ucuza bulamazsın.Bizzat kendimede alacağım ama bulmakta zorlanıyorum.CK350 alacağım sanırım outemu switchleri varmış ama yeni sürüm switchleri kullanıyormuş outemu v2.Ayrıca kulaklıkta 7.1 olayı kadar düzmece birşey yok sanal 7.1 çünkü.Kaliteli stereo kulaklık alabilirsin HyperX Cloud Alpha ya da Silver.Steelseries 5 veya 7 al 3 kullandım memnun kalmadım.
  • Klavye: Asus Rog Strix Flare
    Kulaklık: Corsair Void Pro 7.1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.