Şimdi Ara

Klavye Girişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, masaüstü bilgisayarın arkasındaki klavye girişi çalışmıyor. bende eski bir kasa daha var. eski kasadaki klavye girişini diğerine takabilirmiyim?

• Hocam USB-PS2 dönüştürücü var fakat PS2-USB dönüştürücü varsa kullanabilirsin bir araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Hocam USB-PS2 dönüştürücü var fakat PS2-USB dönüştürücü varsa kullanabilirsin bir araştır.

peki hocam, bu girişi değiştirebilirmiyim ben direk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungor96

quote:

Hocam USB-PS2 dönüştürücü var fakat PS2-USB dönüştürücü varsa kullanabilirsin bir araştır.

Bahsettiğin klavye üst düzey birşey değilse ve anakart üzerindeki klavye-mouse soketi tamiri fazla tutacak ise usb klavye al geç derim dostum.
  • quote:

quote:

quote:

Bahsettiğin klavye üst düzey birşey değilse ve anakart üzerindeki klavye-mouse soketi tamiri fazla tutacak ise usb klavye al geç derim dostum.

anladım hocam. sağolun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

anladım hocam. sağolun.

Rica ederim sen götür bilgisayarını bir baktır ne kadar tutacak 10-15 lira birşeyse yaptır fazla tutarsa dediğim gibi usb klavye al geç.

Fakat şimdiden kendini kötüye hazırlamaya başla anakartın gidici.

Benim ilk usb portlarım yandı sonra pcı girişlerim yandı yani audio,usb,klave-mouse portlarından herhangi biri gitmişse anakartın alarm veriyor demektir benden söylemesi.

• ps2 soketleri anakartla butunlesik geliyor genelde, yani cikarip yerine yenisini tamir yaptirmak olmaz, olsa bile parcayi bulamazsin, tamirde epey tutabilir, en iyisi USB girisli klavye almak zaten PS2 ler eskinin teknolojisi
  • anladım hocam. sağolun ilginiz için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.