Şimdi Ara

Klavye Delendi YARDIM PLS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar microsoft natural klavyem CoD2 oyununa girince sıyırıyor oyunda yavaş çalışmaya başlıyor.Klavyeme su vs dökülmedi ama 4 senelik.Format attım düzelmedi oyunu tekrar yükledim düzelmedi sizce nesi var(denetim masasındaki olayıda denedim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J@xx -- 23 Ağustos 2007; 10:22:52 >

• bilgisayarın özelliklerini de yazarmısın? oyunu kaldırmıyor olabilir
  • klavyenin oyunla ne bağlantısı var güzel kardeşim, sistemin yavaş yada başka bi problem ram vga vs.
    ayrıca konu başlığını da düzeltiver delindimi,dellendimi
    sen delendi yazmışsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 23 Ağustos 2007; 10:47:12 >
  • abi oyun önceden sorunsuz çalışıyordu yaklaşık 2 senedir oynuyorum...
    sistem:
    pentium4 işlemci 3.0
    ekran kartı:geforce mx440.
    anakart:asus p4c800/p4p800
    ram:1024 kingston

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J@xx -- 23 Ağustos 2007; 10:55:16 >
  • tmm kardeş te öyle bi sorunla karşılaşmışsınki klavyenin flexi bozuk desem sadece oyunda yapıyor diyorsun valla aklıma şu an bir şey gelmiyor
  • birde bn shanexp diye birşey kurmuştum xp yerine ondan kaynaklanırmı sizce?
    başka kimse yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J@xx -- 23 Ağustos 2007; 11:26:14 >
  • başka bir klavye dene bakalım aynı hatayı veriyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***imp***

başka bir klavye dene bakalım aynı hatayı veriyor mu ?

denedim abi sorun klavyede olsa windowsta çalışmazdı zaten klavyeyi söktüm birde gene tık yok yane... daha başka bişi bu:S
  • Hocam düzelttim shanexp die bi vista uyarlaması var onu yüklemiştim şimdi baktımki dil çubuğu yok:D sildim onu service pack 2 rulezD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J@xx -- 23 Ağustos 2007; 18:52:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.