Şimdi Ara

Klasik Soru : Bu Sistem Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD ATHLON AM2 64 BIT 3000+ (1.8GHz) 640K 940p
    ASUSTEK M2VMX M890 DDR2 VGA+LAN+SATA 16X 940p
    1 GB DDR2 533 MHZ PC4200 (KINGSTON)
    160 SAMSUNG 7200 SATA2 8MB
    GIGABYTE ATI X1300PRO(128Bit) 256MB AVIVO 16X
    FRISBY 6901-SB USB ATX KASA 400W GÜMÜŞ
    SAMSUNG 48x32x48 CDRW 18x8x16x DL DVDRW BEJ
    A4 TECH KBS-2148 KLAVYE+OPTIK MOUSE SET SIYAH/GRİ

monitörüm var. bu parçalar da aşağı yukarı 520 YTL tutuyor. her konuda görüşlerinizi almak istedim. daha elimde bir iki alternatif var. isterseniz onları da eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DefuseR -- 5 Haziran 2007; 14:01:48 >

• Klasik Cevap:

Frisby'nin güç kaynağına güvenmemelisin.

Ayrıca şu konfigürasyon daha mantıklı ve uzun soluklu olacaktır:

AMD-ATHLON 64 X2 3600+ AM2
    MSI-K9VGM
    VERITECH-1 GB DDR2 800
    SAMSUNG-160 GB SATA2 NCQ
    DVD YAZICI LG-H42N
    KASA ASUS-TA9A1

Kdv dahil 490 YTL tutuyor, para biriktirene kadar onboard ekran kartı ile idare edebilirsin. Bütçem müsait diyorsan üzerine biraz daha koy ekran kartı al.
  • @fatiharikan takma adlı arkadaşın söylediği sistem güzel ve dediği gibi frisby yi at gitsin. (Umarım köpeğiniz vardır.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

@fatiharikan takma adlı arkadaşın söylediği sistem güzel ve dediği gibi frisby yi at gitsin. (Umarım köpeğiniz vardır.)

Gerçek adım Fatih, takma ad söz konusu değil

Şakası bir yana Asus serisi kasalar gerçek güç kaynakları ile uygun fiyata satılırken Frisby vb markalara itibar etmemek lazım.
  • teşekkürler dediğiniz sistemle ilgili tekrar bir araştırma yapacağım :) peki ekran kartı olarak ne önerirsiniz ? yazdığım ekran kartı iyi mi ? (çok anlamıyorum açıkçası ekran kartından)
  • Şu saatten sonra en az 7600gs alınmalı diye düşünüyorum.
    Palit modelleri çok güzel overclock oluyor.
    Gerçek adı Fatih olan arkadaşın
    Önerisi olan sistemi düşün derim. Kısa bir süre sonrada ekran kartını alır uzun bir süre rahat edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supremum -- 5 Haziran 2007; 14:18:55 >
  • ekran kartı 7600gs araştıracağım zaten yazdığım ekran kartı oyunlar için pek de kullanışlı değilmiş. overclock kafamı karıştırıyor beceremem sanki hiç denemedim çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: manager_42

ekran kartı 7600gs araştıracağım zaten yazdığım ekran kartı oyunlar için pek de kullanışlı değilmiş. overclock kafamı karıştırıyor beceremem sanki hiç denemedim çünkü

Oyun oynamaktan daha basit. Siz kartı alın overclock için forumda yardımcı olacak bir çok arkadaş vardır.
    Olmazsa bana pm atın ben yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.