Şimdi Ara

Kızlar Nelerden Hoşlanır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
3
Favori
61.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xSkull

4- çikolata. Kızların çoğu çokolatadan hoşlanır. Ama ne tür çikolata alacağınız size kalmış. Sakın gidipte, albeni, metro filan alayım demeyin. Gdin bir çikolota dükkanına, çiçek şeklinde, gül şeklinde, ayıcık şeklinde çikolata alın. Kesinlikle bundan çok hoşlanacaklar. Kızma ihtimalleri yok. Garanti veriyorum yok.

5- kitap.. Kızların çoğu yine kitaptan hoşlanır. Fakat nasıl kitap ? İlgi çekici olmalı.Bkz : Guinness rekorlar kitabı. D&R mağazasında 35TL bulabilirsiniz.
    Başka kitap mı yok Allah aşkına Ayrıca albeni gayette güzel olur
  • Olm bu ne lan ? Kro musunuz apacimisiniz adjajakdjkakakak. Bu tarz şeylerle kezbanlari etkilersiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyimiş.
  • en öncelikli olan tiptir. tip olmazsa ne olursa olsun işe yaramaz. tüm bunları yapabilirim az çok param da var ama masturbasyon yapmaktan ciğerim soldu. tipim bok gibi hakkaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _illegal_ -- 4 Temmuz 2013; 20:09:38 >
  • 2,3,4,6,7,8 Bunları önceden yapmıştım. İşe yarıyor gerçekten.
  • Sen aşkı asma yaprağına sarıp dolma niyetine yiyebilir misin?

Paradan gayrisi yalandır! Aksini savunan da kendini kandırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp2010

Tek bildiğim benden hoşlanmadıkları

aynen knk
  • Paradan haber ver :)

paran varsa , tipin azıcık iyiyse , bide kendine iyi bakıyorsan (ayakkabı, gözlük , telefon , t-shirt ,pantolon , saat , parfüm) bunlara iyi yatırım yap. özellikle ilk gidecegin zaman. mesela ilk defa dershaneye gireceksin. kazma gibi girip hocayı bekleme sınıfta. herkes girsin ilk gün. sen 2-3dk sonra gir. hocam arabada bi sıkıntı vardı falan de :) iceri gir. erkeklerin arasına degilde , kenarda , tek basına olan bi sırada otur. yavaş yavaş yürü iceri dogru. kızların yanından gecerken parfümün essin bi şöyle. tabi çokta sıkma. tadında bırak. görgüsüzlük yapma. sınıfa kola almışlar 10kişi. ben içmiyorum de. yada kek , pasta falan. takılma bunlara. senin amacın kek pasta değil. kız. hatırla tekrar. biri senden bozuk 1tl istedi. cüzdani aç. kızlar yanındaysa 50likleri falan bi karıştır şöyle. altta kalmıs olabilir de.veya 50lira var de ver. üstüne al geri :)face varmı derlerse face kullanmıyorum de. mobil ver arayım direk de. vs. ben bu dediklerimden %40-%50 sni falan yapmıstım. lise 3de dershaneye ilk girerken. özellikle geç girmek direk dikkatleri topluyor. bence dene. ben 1senede 2-3tane kızla çıkmıstım böyle. ha smdi 1tanesi bile arayıp sormaz ne oldu ne bitti. orası ayrı mesele. kişisel zevkler bunlar.

• söylemem.
    kendiniz bulun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSkull

quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

para , yeterince büyük penis ve o penisi kullanabilecek yetenek

Hayat penisten ibaret değil.Ama para önemli..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.