Şimdi Ara

Kızla tanışmak istiyorum. Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler okulumda geçen dönem gördüğüm, ilgi duyduğum bir kız var. Kızı fazla tanımıyorum, ortak arkadaşım var ama samimi değiller. Yazın okul dışında da karşılaştık bir çok kez fakat daha önce konuşmadığımız için selam sabah olmadı hiç. Nasıl tanışabilirim, sizin de fikrinizi almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortak arkadaşınız varsa tanıştırabilir sizi mesela
  • Hocam var ama önceden tanıştığı, şuan fazla sohbeti olmayan bir kız o da. Ne kadar dikkate alır bilmiyorum

• Ortak arkadaş olması şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizCan.

Hocam var ama önceden tanıştığı, şuan fazla sohbeti olmayan bir kız o da. Ne kadar dikkate alır bilmiyorum

Hocam o zaman özgüveninizi toplayıp mesaj atın cevap vermezse kendi kaybetti dersiniz ya da onun yakın arkadaşlarından biriyle arkadaş olun o sizden bahseder ver bir süre sonra tanışırsınız diye ümit ediyorum Ama birinci yol tercihimdir.(Daha önce denemeye fırsatım olmadı ne olacak bakalım)

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

quote:

Hocam var ama önceden tanıştığı, şuan fazla sohbeti olmayan bir kız o da. Ne kadar dikkate alır bilmiyorum

Hocam o zaman özgüveninizi toplayıp mesaj atın cevap vermezse kendi kaybetti dersiniz ya da onun yakın arkadaşlarından biriyle arkadaş olun o sizden bahseder ver bir süre sonra tanışırsınız diye ümit ediyorum Ama birinci yol tercihimdir.(Daha önce denemeye fırsatım olmadı ne olacak bakalım)

Ben daha çok yüz yüze mi yoksa mesaj mı ikileminde kaldım Yüz yüze olmasının daha etkileyici olacağı kanısındayım fakat biraz çekingen bir tip. Bu yüzden arada kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaygcl

Ortak arkadaş olması şart

En kötü kendi arkadaşımdan rica edicem sohbet kurmasını. Dediğin gibi, öbür türlü zor

• O zaman hocam okulların açılmasına az kaldır sabret biraz daha git ve konuşSonuçları haberdar et banada
  • quote:

O zaman hocam okulların açılmasına az kaldır sabret biraz daha git ve konuşSonuçları haberdar et banada

O 2 hafta artık bana işkence tabi, cevap aldığım An. Tabi konuşabilirsem

• quote:

quote:

O zaman hocam okulların açılmasına az kaldır sabret biraz daha git ve konuşSonuçları haberdar et banada

O 2 hafta artık bana işkence tabi, cevap aldığım An. Tabi konuşabilirsem

Sana güveniyoruz önce konuş sonrasını biliyorsun

• Ben geçen dönem gördüm nette benim samimi olduğum bir arkadaşınla ortak arkadaş var okul başlayınca bi tanışma istiycem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktaygcl

Ortak arkadaş olması şart

En kötü kendi arkadaşımdan rica edicem sohbet kurmasını. Dediğin gibi, öbür türlü zor

Ben hiç bir kızla arkadaşlık kuramıyorum . Sadece merhaba merhaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.