Şimdi Ara

Kızdan soğumam için yardım edin arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 4 aylık bir ilişkim var kız arkadaşımı çok seviyorum bu sevgi bazen bana dengesizce hareketler yaptırabiliyor.Bir defa ayrılmayı denedıım olmadı 3 gun uyayamadım yemek fala yiyemez oldum bu kıza karşı nasıl soğurum yani birşekilde hayatımdan çıkartmam lazım ama yapamıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum bana bu konuda.

• kızı mıçarken düşün bi 3 gün daha yemek yiyebileceğini zannetmiyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

kızı mıçarken düşün bi 3 gün daha yemek yiyebileceğini zannetmiyorum

bu konuları çokta aştık bunu bende oda utanmadan yapabiliyoruz ciddi bir şekilde sordum insan gibi cevap vermiceksen gölge etme.
  • Kimlerin ilişkisi var, hey Allah'ım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_

Beyler 4 aylık bir ilişkim var kız arkadaşımı çok seviyorum bu sevgi bazen bana dengesizce hareketler yaptırabiliyor.Bir defa ayrılmayı denedıım olmadı 3 gun uyayamadım yemek fala yiyemez oldum bu kıza karşı nasıl soğurum yani birşekilde hayatımdan çıkartmam lazım ama yapamıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum bana bu konuda.

Ben 4 senedir çıkaramadım
    Seviyorsan yok öyle bir şey, unutabiliyorsan zaten hic sevmemissindir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğumanın yolu başka kız bulmak.teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Soğumanın yolu başka kız bulmak.teşekkürler

dostum oşekilde daha zor oluyor aslında herşey iyi olsun devam edelim istiyorum ama olmuyor kızın üzerine cok gidiyorum elimde olmadan.
  • scylla_ S kullanıcısına yanıt
    Oturup konuşucaksınız o zaman abi. Hatalarınızı doğrularınızı yanlışlarınızı tespit ediceksiniz bidaha öyle davranmıycaksınız.tabi kızın gönlü varsa.kafasında bitirmişse amuda kalksanda dönmez.Baskı daha çok soğutur
    Edit:Pardon ayrılmak isteyen sendin.Yani istemiyosan direk kafada bitir ayrıl.Ayrılırsam yokluk olucak falan diyosan olmaz o iş.Net karar vermek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 21 Temmuz 2015; 12:43:53 >
  • Montla mıçtığını düşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızı ve kendini buzdolabına kapat kesin sonuç alırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden ayrılıyorsun kardeş madem ikiniz de memnunsunuz? Bana csb gibi geldi gerçek bir durumda verilecek ayrıntıların hiçbirini vermemişsin konuyu zaten tavsiye istemek için açmışsın ama mesajın sonunda bu arada tavsiyelere açığım yazmışsın pek mantıklı gelmedi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Neden ayrılıyorsun kardeş madem ikiniz de memnunsunuz? Bana csb gibi geldi gerçek bir durumda verilecek ayrıntıların hiçbirini vermemişsin konuyu zaten tavsiye istemek için açmışsın ama mesajın sonunda bu arada tavsiyelere açığım yazmışsın pek mantıklı gelmedi bana

arkadaşım csb degil neden ayrılmak istiyoruma gelince sosyal medya yuzunden cok kavga edıyorum biliyosunuzdur günümüzün en buyuk problemlerınden baska erkeklerın onu takıp etmesı fotograflarını begenmesı vs benı delirtiyo ama o bunu gayet dogal karşılıyor en buyuk sorun bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_

quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Neden ayrılıyorsun kardeş madem ikiniz de memnunsunuz? Bana csb gibi geldi gerçek bir durumda verilecek ayrıntıların hiçbirini vermemişsin konuyu zaten tavsiye istemek için açmışsın ama mesajın sonunda bu arada tavsiyelere açığım yazmışsın pek mantıklı gelmedi bana

arkadaşım csb degil neden ayrılmak istiyoruma gelince sosyal medya yuzunden cok kavga edıyorum biliyosunuzdur günümüzün en buyuk problemlerınden baska erkeklerın onu takıp etmesı fotograflarını begenmesı vs benı delirtiyo ama o bunu gayet dogal karşılıyor en buyuk sorun bu.

ziya sen misin?
  • buzluk tak
  • Osurması ve mıçması sogumak için yeter zaten. Kızı mıçarken hayal et zaten soğursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.