Şimdi Ara

Kıza rezil oldum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün fakültenin bahçesinde arkadaşlarla dolaşırken yanımdaki arkadaş yanımızdan geçen kız için ''şu kırmızılı güzelmiş ama'' dedi. Bende bi bakıyım dedim. Kız duymuş heralde o da baktı, göz göze geldik ve bana gerizekalı! der gibi bir bakış attı. Ben söyledim sandı galiba. Arkadaşa da bişey diyemedim. Kıza rezil oldum. Üstelik kız karşı sınıftan. Ne yapmalıyım sizce, gidip konuşsam mı?

• git konuş, bahaneyle tanışır ilerlersin
  • Git konuş.Yav geçen gün arkadaş bi eşeklik etti diye gir lafa.
  • Katılıyorum. Git konuş hem gerçeği öğrensin hem de bu bahaneyle tanışırsın.
  • Kızın senin hakkında ne düşündüğü bu kadar önemli mi? Bırak ne düşünürse düşünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

git konuş, bahaneyle tanışır ilerlersin

Tokadı yemiyelim.

before: after:
  • Bahanende var iste ne bekliyorsun ?.git ve isini bitir sampiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki küfür etmişsiniz gibi.. kızın bi tarafı direk tavan olmuş o bakışı atmış.. neye rezil olacan ne utanıcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shankai

Kızın senin hakkında ne düşündüğü bu kadar önemli mi? Bırak ne düşünürse düşünsün.

Arkadaşlarına bahsederse, 'abazanın biri laf attı' diye. Üstelik daha önceden de görmüşlüğü var beni. Karşı sınıftan kız tavlama şansım düşmez mi?
  • arkadaşına bu hareketi için teşekkür bile edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx

sanki küfür etmişsiniz gibi.. kızın bi tarafı direk tavan olmuş o bakışı atmış.. neye rezil olacan ne utanıcan

Bi özgüven geldi. Yarın gidip konuşucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: byobyo

quote:

Kızın senin hakkında ne düşündüğü bu kadar önemli mi? Bırak ne düşünürse düşünsün.

Arkadaşlarına bahsederse, 'abazanın biri laf attı' diye. Üstelik daha önceden de görmüşlüğü var beni. Karşı sınıftan kız tavlama şansım düşmez mi?

off kafasina kaldirim tasiyla vur, bagaja at, cingene mahallesinden kiraladigin evde bunu kelepcele, gelene gecene 100 liraya kirala...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

git konuş, bahaneyle tanışır ilerlersin

Tokadı yemiyelim.

before: after:

tokatlık bi durum olmaz iltifatla olayı bağlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

quote:

quote:

off kafasina kaldirim tasiyla vur, bagaja at, cingene mahallesinden kiraladigin evde bunu kelepcele, gelene gecene 100 liraya kirala...

kanım dondu

• quote:

Orijinalden alıntı: IamjustaAdmin

Bahanende var iste ne bekliyorsun ?.git ve isini bitir sampiyon

İşini bitirden kasıt gidip konuşmak dimi
  • konuşup ne diyeceksin kendini daha küçük düşürme takma kafana bunda bir şey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.