Şimdi Ara

kıza direk söylesem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senenin başında hoşlandığım bi kız vardı, sanki o da benden hoşlanıyordu. yemekhanede hep bana bakıp gülümsüyor peçete ister misin falan hatta bi kere sen de bizimle yesene (yemekhanede) demişti. sohbetimiz baya iyiydi ama arkadaş gibi dğeildik. şubat tatili dönüşü zamanları bi soğukluk başladı yine konuşuyorduk ama çok dğeil. çok seviyorum kızı. şimdi ne desem ben seni seviyorum mu diyeyim. yoksa artık ümitsiz miyim? :( yardımınız gerekli.

not: lisedeyim. arkadaş çevrem güzel. senenin başında bi kaç kızla çıkmıştım. yakışıklı sayılırım.

• Kız senden umudu kesmek üzere artık tam zamanı ciddi söylüyorum git ve teklif et
  • baltali ilah mode on
    etsende kabul etmeyecek; arkadaslariyla iddaya girdigi için seninle ilgilendi 2. doneme kadar olan iddayi kaybettigi için sana pas vermiyo.

baltali ilah mode off
  • sana tiyo vereyim arkadaşım.Şimdi kızı alıyorsun bir kafeye gidişiyorsunuz.Sonra orda biraz sohbet ondan bundan sonra diyosun işte böyle böyle sana çıkabilirimiyim? diyorsun.denendi onaylandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

sana tiyo vereyim arkadaşım.Şimdi kızı alıyorsun bir kafeye gidişiyorsunuz.Sonra orda biraz sohbet ondan bundan sonra diyosun işte böyle böyle sana çıkabilirimiyim? diyorsun.denendi onaylandı.

bu arkadaşı dinleme
  • Sakın kıza direk seni seviyorum diyerek hayatının hatasını yapma.Sadece hoşlandığını belirt ve birbirinizi daha yakından tanımak istediğini söyle.Biraz zaman geçince söylersin.
  • "kıza direk söylesem"

Direk bir tür yemek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Sakın kıza direk seni seviyorum diyerek hayatının hatasını yapma.Sadece hoşlandığını belirt ve birbirinizi daha yakından tanımak istediğini söyle.Biraz zaman geçince söylersin.

karşısına geçip senden hoşlanıyorum mu diyeyim? bu kadar mı? başka ne diyeiblirim bi söz söyleyip gitmek istemiyorum.
  • sen direk çak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

"kıza direk söylesem"

Direk bir tür yemek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taikan

senenin başında hoşlandığım bi kız vardı, sanki o da benden hoşlanıyordu. yemekhanede hep bana bakıp gülümsüyor peçete ister misin falan hatta bi kere sen de bizimle yesene (yemekhanede) demişti. sohbetimiz baya iyiydi ama arkadaş gibi dğeildik. şubat tatili dönüşü zamanları bi soğukluk başladı yine konuşuyorduk ama çok dğeil. çok seviyorum kızı. şimdi ne desem ben seni seviyorum mu diyeyim. yoksa artık ümitsiz miyim? :( yardımınız gerekli.

not: lisedeyim. arkadaş çevrem güzel. senenin başında bi kaç kızla çıkmıştım. yakışıklı sayılırım.

Olm ne yaptın da böyle bir şey dedi lan

• quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

quote:

senenin başında hoşlandığım bi kız vardı, sanki o da benden hoşlanıyordu. yemekhanede hep bana bakıp gülümsüyor peçete ister misin falan hatta bi kere sen de bizimle yesene (yemekhanede) demişti. sohbetimiz baya iyiydi ama arkadaş gibi dğeildik. şubat tatili dönüşü zamanları bi soğukluk başladı yine konuşuyorduk ama çok dğeil. çok seviyorum kızı. şimdi ne desem ben seni seviyorum mu diyeyim. yoksa artık ümitsiz miyim? :( yardımınız gerekli.

Olm ne yaptın da böyle bir şey dedi lan

ulan dedim yanlış anlarlar. anlayan birisi çıktı.

yok fazladan almış olabilir belki. o yüzden demiştir.

• Sen de ona peçete ister misin de.Karşılıklı verişmiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TragedyDH

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

sana tiyo vereyim arkadaşım.Şimdi kızı alıyorsun bir kafeye gidişiyorsunuz.Sonra orda biraz sohbet ondan bundan sonra diyosun işte böyle böyle sana çıkabilirimiyim? diyorsun.denendi onaylandı.

bu arkadaşı dinleme

hahahaha

• quote:

quote:

Sakın kıza direk seni seviyorum diyerek hayatının hatasını yapma.Sadece hoşlandığını belirt ve birbirinizi daha yakından tanımak istediğini söyle.Biraz zaman geçince söylersin.

karşısına geçip senden hoşlanıyorum mu diyeyim? bu kadar mı? başka ne diyeiblirim bi söz söyleyip gitmek istemiyorum.

Odunluk yoksa sende bişeyler katarsın kardeşim
  • quote:

dostum sen çok yanlış anlamışsın.
  • quote:

quote:

Yok arkasına geç öyle söyle
  • Friendzone bir araştır.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgrady121

Friendzone bir araştır.

arkadaş gibi değiliz şuan friendzone gibi değil yani. naz mı yapıyor emin değilim :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.