Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.920
Cevap
130
Favori
191.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam iyi diyosunda kafede falan konuşacak bişey bulabilir miyiz ki gerçi okulda pek konuşamıyoruz çünkü yanında bide kız arkadaşı var.Belki yalnız kalınca işler değişebilir.
  • bende sorayim :)

Ben bir Kızdan hoslaniyorum faKat basKasıyla cıKmaya basladı 1,5 ay filan cıKtı sonra ayrıldı galbia benle Konusmaya basladı faKat sonra 1 haftadir yine tıK yoK.... Benimle t.ş... geçiyor dimi
  • @huzyin67

Sevgilisi varken sana yavşaması olayı bitirmiş zaten.O gün bi kişiden cevap bekliyodu sanırım.Bende anlamadım kız dengesiz dostum.Yapacağını yap,kullan onu.Sonra bırak.Ciddi ilişkilerin kızı değil o

@yekilord

Okulda doğrudüzgün konuşamadığınız için kız seni tanımıyo neredeyse.Kafede buluş kesinlikle.Sinemaya ikinci buluşmanda gidersin.Konuşacak konu için ne diyim abi arkadaşlarının anılarını kendi anınmış gibi anlat.Komik olaylardan bahset.Arada ciddiye bağla.Çok espri yapma az olsun ama öz olsun.Sürekli gülme.Masada tuzluk gibi aletlerle oynama.Kıza odaklan.İyi dinleyici ol.Ses tonunu iyi ayarla.Cool görün.1000 kızla çıktım gibi bi havan olsun ama çokda abartma kasıntı der.Bu yazıdan sonra kim kardişanı düşürürsün

@*Joker

Ondan ayrılınca boş kaldı cebi.Sana yavşıyor gönül eğlendirmek için.Kolay av olma.Kıza yavşamayı kes.Biraz havalı ol.Soğuk ve kısa cevaplar ver.Bak nasılda köpeğin oluyor max 2 ay içinde.

• Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

Yalan bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

Yalan bu.

platonik aşık detected ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

quote:

Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

Yalan bu.

platonik aşık detected ?

Evet ?
  • quote:

quote:

quote:

Yalan bu.

platonik aşık detected ?

Evet ?

Hiç söylemeyi denedin mi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yalan bu.

platonik aşık detected ?

Evet ?

Hiç söylemeyi denedin mi ?

Denemedim ama bu denemeyeceğim anlamına gelmez

• quote:

5-Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

takribi 1,5 yıldır geçmedi, n'apsam? gidip konuşacak kadar emin değilim olaydan, vazgeçecek kadar da ümitsiz değilim :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

quote:

5-Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

takribi 1,5 yıldır geçmedi, n'apsam? gidip konuşacak kadar emin değilim olaydan, vazgeçecek kadar da ümitsiz değilim :/

1,5 sene geçmiş, reddedilirsen çok koyacak.Keşke bu kadar beklemeseydin dostum.Muhabbetin var mı kızla ?

@The Smoothy

sen pm at bana

• quote:

Yalan bu.

"Sevmek"le "sevmeyi istemek" arasında uçurum var. Bu ikisinin ayrımını yaparsan konuşmadığın bir kızdan hoşlanmazsın. Ne var ki iç güzellik daha önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Yalan bu.

"Sevmek"le "sevmeyi istemek" arasında uçurum var. Bu ikisinin ayrımını yaparsan konuşmadığın bir kızdan hoşlanmazsın. Ne var ki iç güzellik daha önemli

Iıh cık yok öyle bir şey

• quote:

@huzyin67

Sevgilisi varken sana yavşaması olayı bitirmiş zaten.O gün bi kişiden cevap bekliyodu sanırım.Bende anlamadım kız dengesiz dostum.Yapacağını yap,kullan onu.Sonra bırak.Ciddi ilişkilerin kızı değil o

@yekilord

Okulda doğrudüzgün konuşamadığınız için kız seni tanımıyo neredeyse.Kafede buluş kesinlikle.Sinemaya ikinci buluşmanda gidersin.Konuşacak konu için ne diyim abi arkadaşlarının anılarını kendi anınmış gibi anlat.Komik olaylardan bahset.Arada ciddiye bağla.Çok espri yapma az olsun ama öz olsun.Sürekli gülme.Masada tuzluk gibi aletlerle oynama.Kıza odaklan.İyi dinleyici ol.Ses tonunu iyi ayarla.Cool görün.1000 kızla çıktım gibi bi havan olsun ama çokda abartma kasıntı der.Bu yazıdan sonra kim kardişanı düşürürsün

@*Joker

Ondan ayrılınca boş kaldı cebi.Sana yavşıyor gönül eğlendirmek için.Kolay av olma.Kıza yavşamayı kes.Biraz havalı ol.Soğuk ve kısa cevaplar ver.Bak nasılda köpeğin oluyor max 2 ay içinde.

sevgilisinin daha önceden de olduğunu arkadaş vasıtasıyla biliyordum ama bilmiyormuş gibi davranıyordum.bir gün sordum var mı diye??söylemedi.var gibi görünüyor mu? dedi.yok gibi sanki dedim.özel hayata giriyorsun dedi ve söylemedi.ertesi gün de VAR dedi.:)

• Kıza kendini değersiz,yetersiz hissetirilmeli en başta.. o zaman kızın gözünde büyüyosun... Bazı msjlarına geç cvp verip ,bazı msjlarına cvp vermiceksin falan.. kız diğer erkeklerde görmediği şeyleri sende görüp.. diğer erkeklerin yaptığı bunaltıcı davranışları sende göremicek falan.. işe yarıyo kesinlikle....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 10 Nisan 2011; 3:24:20 >
  • Acep KAybedenler Klübü nü mü izledik_?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theturx

quote:

1,5 sene geçmiş, reddedilirsen çok koyacak.Keşke bu kadar beklemeseydin dostum.Muhabbetin var mı kızla ?

@The Smoothy

sen pm at bana

Pek yok, 10-12 ay kadar önce ortak bir projede yer almıştık, neredeyse her gün görüyordum az çok konuşuyordum. Şimdi ise sadece merhaba, nasılsın falan o düzeyde. Zaten giderek sevmek zamanı'na dönüşecek olay.

• Mesajların hepsini okumadım ama şunu da ekle:

Eğer bir kız eski sevgilisi/sevgilileriyle ilgili bir şeyler söylüyorsa kesinlikle uzak durun.

İlişkide ilk ay kesinlikle kız söylemeden "Seni seviyorum." demeyin. Sonra kız da yalan söylemek zorunda kalıyor.

Size bakan birine "Ne bakıyorsun?" demeyin.

Bir kıza bağlanmayın. Ayrıldıktan sonra ben onu hala seviyorum ayaklarına yatıp gözüm başka kızları görmüyor demeyin. Gayet de görüyor ama sadece alışık olmadığınızdan değişik geliyor.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

• hepsine katılıyorum dostum 2. maddeyi hep uygularım hep kesin sonuç verir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Konuşacak konu bulamıyorum. Mesela şuan öylece sessiz sessiz duruyoruz ne önerirsiniz?

Editledim.

@napolyon94

Kızdan kıza değişir bunlar.Kimisi egoist olur kimisi alçak gönüllü.

panpa dün akşam msn de kızla biraz tartıştık demiyimde aşk meşk işine girdik tam adını koymadık şuan duygularımdan emin olamıyorum diyo hoşlanıyorum diyo ama kararım değişirse diye korkuyorum falan diyo.Müziği geç konuştuk onu daha ne konuşcaz Sinema işi olabilir onu bende düşünmüştüm şu aramızdaki konuşmalar bi unutulsun ilk işim sinemaya gitmek olucak.Birazdan okan başlayınca ondan falan konuşuruz heralde Sorun şu ki kızda konu bulamıyo.Ben öyle kızlarla çıkan biri değilim aynı şekilde kızda öyle okulda falanda öyle gibiyiz öyle bakıyoruz gözlerimize.

Kızların diline göre çeviriyorum o kısmı: Sen çok tatlısın, ama hoşlandığım başka bi çocuk var o da çok yakışıklı,popüler,karizmatik.Hanginiz daha çok totomu kaldırırsa ona yaklaşırım,çabala benim için <3

adam kızların dilinden gerçektende anlıyor.

• herkesin evleneceği kız da evleneceği tarihte kaderine yazılıdır.
    emin olun sizinde evleneceğiniz kız dünyanın bir yerinde sizi bekliyordur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.