Şimdi Ara

Kız meselesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şimdi bu kızla bir sene önce 2 aylık bir beraberliğim olmuştu.Çok kötü bir şekilde bitmişti.Daha doğrusu ben kıza "sen hiç bir şeye değmessin" diye mesajla işi bitirdim.Gerçi bu arada aradım ama hep gizli ile hiç açmadı teli.Geçen üç bira içtikten sonra benden günah gitti deyip mesaj attım.İki gün sonra bana aynen böyle yazdı

"ne yüzle bu mesajları çekiyorsun (BENİM ERKEK ARKADAŞIM VAR)zaten beni bundan sonra rahatsız etme diye çektim mesajı yoksa çekmiyeçektim"

Bende sonraki gün kızın en yakın arkadaşlarından birini arayıp sordum ve yarın beni ara ben bir soruyim dedi.Neyse yarın aradım bana ne desinki.
    "sordum şakacı bir tavırla var dedi ama olmıyabilirde en iyisi sen ara onu"

Hayydaa.tahminim şimdi bunlar kendi aralarında konuşta ve kıza bunu söylemsini istedi.Bende hemen aradım ve yine açmadı.Hemen yazdım"neden benimle muhattab olmuyorsun,sana ulaşabilmek için arkakadaşlarını bile aradım beni kırma lütfen görüşelim"

Şimdi ben bu kızı unutamadım.Ve kızın üzerine gidersem olurmu,zamanamı bırakayım?ve ya varsa tavsiye?

• KIZ milleti degilmi dostum hep böyle derler bak kızların ÜSTÜNE GİTME kendilerini bişey sanıyorlar
  • ya hep kız meselesi bigünde erkek meselesi diyen görmedim
  • la erkekliği zedeliyon
  • şöle 15 20 tane kız biaraya toplanıp erkek meselesi diye topic açsalar felan fıstık yane
  • post patlaması olur herhalde
  • gorusme teklif et.bu işler yuz yuze olur gelmezse zaten kız seni silmiş demektir.gelirse bişiler olabilir.sana bağlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo

Arkadaşlar ben şimdi bu kızla bir sene önce 2 aylık bir beraberliğim olmuştu.Çok kötü bir şekilde bitmişti.Daha doğrusu ben kıza "sen hiç bir şeye değmessin" diye mesajla işi bitirdim.Gerçi bu arada aradım ama hep gizli ile hiç açmadı teli.Geçen üç bira içtikten sonra benden günah gitti deyip mesaj attım.İki gün sonra bana aynen böyle yazdı

"ne yüzle bu mesajları çekiyorsun (BENİM ERKEK ARKADAŞIM VAR)zaten beni bundan sonra rahatsız etme diye çektim mesajı yoksa çekmiyeçektim"

Bende sonraki gün kızın en yakın arkadaşlarından birini arayıp sordum ve yarın beni ara ben bir soruyim dedi.Neyse yarın aradım bana ne desinki.
    "sordum şakacı bir tavırla var dedi ama olmıyabilirde en iyisi sen ara onu"

Hayydaa.tahminim şimdi bunlar kendi aralarında konuşta ve kıza bunu söylemsini istedi.Bende hemen aradım ve yine açmadı.Hemen yazdım"neden benimle muhattab olmuyorsun,sana ulaşabilmek için arkakadaşlarını bile aradım beni kırma lütfen görüşelim"

Şimdi ben bu kızı unutamadım.Ve kızın üzerine gidersem olurmu,zamanamı bırakayım?ve ya varsa tavsiye?

hiç uğraşma kaçanı kovalama

• VALLA COK USTUNE GIDERSEN KACAR SENDEN ,,KACAN KOVALANIR UNUTMA,,1 VEYA 2 JEST YAP,,DAHA SONRA USTELEME SANA KARSI BISELER HISSEDIOSA SANA DONER ZATEN
  • Tamam dostlar bir şey olursa şayet tekrar topiği yazaçağım...sağolun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.