Şimdi Ara

Kız konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle konu ciddidir lütfen dalgaya almayın.
    2 haftadır sevdiğim bir kız var çok yakın bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştık. Ama konuşma fırsatı bulamadım pek fazla. Geçen hafta pazartesi buluştuk üçümüz daha sonra arkadaşım gitti yalnız kaldık. Birbirimizi tanımaya başladık falan. Perşembeye kadar böyle sürdü konuştuk sürekli. Mesaj olsun arama olsun saatlerce. Artık o kadar sıklıkla konuşuyorduk ki konuşmalarımız hep ileriye dönüktü. Perşembe günü buluştuk evine bıraktım yine sohbet ettik. Akşamına aradım bu işin adını koyalım artık dedim. Bana sabret dedi. Ertesi günde uzun bir mesaj attı duygularımdan emin değilim ileriye dönükte birşey söyleyemem dedi. O günün akşamına aradım konuştuk. Seninleyken aklım sürekli ayrıldığım sevgilimde oluyor. Hem sevmediğim bir insanlada beraber olamam dedi. Kız gerçekten çok iyi kalpli bir kızdı hayatımda nadir görebileceğim bir tipti. Ne yapmamı önerirsiniz gerçekten 2 gündür çok kötü durumdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiyi yad ediyorsa uzak dur o kızdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzbeyyy

up

Ne up adam cevabını vermiş işte ondan bu yol olmaz yol ver gitsin?
  • GG

• Eski sevgilimi düşünüyorum diyorsa biraz kötü

• bana göre bu eski sevgilimi düşünüyorum lafları birazda yalan çünkü çok başıma geldi kızların istemediklerini direk söylemediklerini söylemek yerine böyle bi yalan uydurmaları bence
  • Bırak eskisine gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: forevershield

bana göre bu eski sevgilimi düşünüyorum lafları birazda yalan çünkü çok başıma geldi kızların istemediklerini direk söylemediklerini söylemek yerine böyle bi yalan uydurmaları bence

zihin okumasını ogrensek bız erkekler olarak kıza dırek dalarız ıyıkı ogrenmemısız :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.