Şimdi Ara

Kız beni aşırı çok seviyor ama ben... (Ss'li) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
7.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evinde problem yasiyor muhtemelen veya psikolojik problemi var, mesajlasmaya alistirmis kendini, sadece mesajlasma takintisi bu gerisi bos senle cok bi alakasi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kucukesnaf38 K kullanıcısına yanıt
    yalnız biz koronaya kadar haftanın her günü beraberdik ve yüzyüzeyken de öyleydi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseisai -- 7 Mayıs 2020; 6:19:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle olduguna sevindim, bazen kizlarda mesajlasma takintisi oluyor yazmadan olmuyor, iliskini surdur, senleyken baska bir seyle ilgileniyor mu gozlemle ev durumu nasil onuda gozlemle

• Aynen öyle 1.5 senelik kız arkadaşımı 1.5 senenin sonunda artık bu dedim sevdim. Ve gitti

• eyubbayir E kullanıcısına yanıt
    üzüldüm hocam. bu kız da benim kız arkadaşımdı, ondan hoşlandığımı söyledim ve bu duruma geldik. kader herkese aynı davranmıyor.

• Benm hiç sevgilim olmadı ama birisini o kadar çok sevmiştimki ama tabi açılmaya korktum sabah sabah hüzünlü uyandım😞

• Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    Güzellikle ne alakası var sevmenin

• Zenginmsin kardeşim nesin sen yaa beni niye sevmiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: senseisai

hayır hocam rahatsızlık sizde sanırım. sevdiğini merak etmiş ve biraz da fazlaca seven birinin ifadeleri sadece nedir bu kadar garibinize giden?
    Yav hehe

Normal insanlar böyle konuşmaz.

Ya ağır ergen kafasındasınız ya da sorunlu.
  • seni aşık edip gitmenin peşinde

• Genelde burdaki ergenlerin bir sorunu var,kendilerini komik sanıyorlar,2.bir yerden kendilerine aşk dolu sevgi dolu mesajlar yazıp sevgilim beni çok seviyor,kız bana aşık ,ama ben falan ???? :D .CoolStori atmayın kendiniz olun özgün olun sürekli aynı şeyler bayıyor bir yerden sonra,zebani hikayesi gibi yazının başı çok iyi ortası zebanili,inandırıcılığı yok yani,öyle değilse bile burda bunu insanlara gösterek ezikliğinizi dışa vurmayın siz aklı başında birer birey olmanız gerekiyor böyle salakca şeylerle uğraşmayın.Seviyorsa seviyordur ne oldu insanlara ne kanıtlamış oldun.Şu 2000 modellere akıl lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 7 Mayıs 2020; 8:49:17 >
  • Kurtul o kızdan bi an evvel, ruh hastası o.
  • Kız iyi niyetli gibi duruyor tek sorun biraz fazla ilgili davranıyor . Bu durum bazen can sıkıcı olsada eğer rahatsız oluyorsan yol yakınken kızı da üzmeden işi bitir.
  • Bana pek normal gelmedi hareketleri. Tabi eger csb degilse.

Ilgisizligin yaninda asiri ilgi de kotu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseisai

hocam kız güzel bir kız peşinde olanlar var ama hepsinden neredeyse nefret ediyor onun için tek ben varım.
    E güzelse , kafan da uyuyorsa devam et işte.
  • dertsiz tasasız bulmuşken zorla kendini.

Örn; Zamanında kuzen bir kız sevdi ciddiydi nişanlandı. Sonuç nişanı attı. Adamın saçlar döküldü, surat eskidi =) aynı yaştayız ama benden 10 yaş yaşlı görünüyor.
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    saç dökülmesinden çok korkarım allah göstermesin. bulmuşken kaçırmayalım dediğiniz gibi.

• İTÜinş kullanıcısına yanıt
    devam hocam

• FİT GYM kullanıcısına yanıt
    ergenliği geçtiğimi düşünüyorum zira yaş 20ye erdi fiziksel olarak belki birkaç belirtisini gösterirsin ama düşünce olarak ergen değilsindir, düzgün düşünebilirsin artık bu yaşta. kimseye bir şey ispat etme çabam yok sanırım daha önce hayatınızda kimse olmadı, en azından 'normal' kimse olmadı, ki insanın bir kızla yan yana gelmesini show olarak görüyorsunuz.

• dermisin kullanıcısına yanıt
    kanka ne zenginim ne de yakışıklı, biraz giderim vardır belki o da biraz yani. sadece değişik bir kişiliğim, mizacım var. farklı olmam hoşuna gidiyor kızın. kız beni dışarıda görüp sevmedi zaten arkadaştık biz ve hep iç içeydik beni tanıdı ondan sonra sevdi. yani paralık pulluk yakışıklılık bir olay yok bu ilişkide

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.