Şimdi Ara

kız arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorumm :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araştırıyorum kaç gündür ama hep klasik şeyler düşünüyorum ama yine bulamıyorum yaratıcı bir şey olsun istiyorum. yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerebro_virus -- 11 Mayıs 2012; 22:39:18 >

• Kaç yıldır birliktesiniz ? Bütçe ne kadar ?

Ben isimlik yaptıracağım sanırım veya papatya şeklinde kolye beğendim onu almayı düşünüyorum (altın)
  • Takip :)
  • http://www.hazinem.com/Tektas-Yuzuk-010-CT-Pirlanta,PR-273.html

Buyur..Yüzüğü yarın hediyesini de doğum gününde verirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

http://www.hazinem.com/Tektas-Yuzuk-010-CT-Pirlanta,PR-273.html

Kız arkadaşım diyor tek taş biraz fazla kaçmaz mı :)
  • Buradan bakabilirsin bu ürün çok ucuz ve çok orijinal "Magic egg" diye arattırırsan google'da falan Türkçe yazılısını da bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMachine

quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

http://www.hazinem.com/Tektas-Yuzuk-010-CT-Pirlanta,PR-273.html

Kız arkadaşım diyor tek taş biraz fazla kaçmaz mı :)

Yüzüğe yükleyeceği anlama bağlı hocam , Hemen evlilik teklifi aklına gelmesin

O halde ilk kolyesini, iş ciddiye binerse de yüzüğü verirsin :=)

• istanbulda iseniz hediyeyi, adalara gezi düzenleyip faytonla turlarken verebilirsiniz
  • Erkek arkadasim bana bir yuzunde kendi bas harfinin, bir yuzunde de benim bas harfimin oldugu bir kolye almisti yildonumumuzde. Hic bir hediyeye bu kadar sevinmistim valla boynumdan cikarmiyorum. Kurshuni diye bir dukkan var orda yapiyolar bunlari ozel yapim aklinda bulunsun. Bir de su an yaz olmaz ama onumuzdeki kis icin bulunsun aklinda. Guzel bir atki alip icine uc kismina adlarinizi dikebilirsin(annene diktirebilirsin :D). Hediye dedigin boyle izler tasimali bence yoksa bir kiz olarak, sevgilimin bana kazak alip paketlettirip getirmesi bi anlam ifade etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alles90

Erkek arkadasim bana bir yuzunde kendi bas harfinin, bir yuzunde de benim bas harfimin oldugu bir kolye almisti yildonumumuzde. Hic bir hediyeye bu kadar sevinmistim valla boynumdan cikarmiyorum. Kurshuni diye bir dukkan var orda yapiyolar bunlari ozel yapim aklinda bulunsun. Bir de su an yaz olmaz ama onumuzdeki kis icin bulunsun aklinda. Guzel bir atki alip icine uc kismina adlarinizi dikebilirsin(annene diktirebilirsin :D). Hediye dedigin boyle izler tasimali bence yoksa bir kiz olarak, sevgilimin bana kazak alip paketlettirip getirmesi bi anlam ifade etmez

Aynen katılıyorum ben sevgilime topraktan çömlek filan yapmıştı biraz çamurluydu ama olsun çok beğenmişti parayla bir şey alma bence kendin bir şey yapmaya çalış
  • Dilek feneri var onlardan alıp üstüne kızın adını yaz uçur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfLegend

Dilek feneri var onlardan alıp üstüne kızın adını yaz uçur

Geçen gittiğim sünnet düğününde böyle yapmışlardı,çocuklar bayılmıştı

Eğer unutulmaz diyorsan ciddi emek harcayacağın bir şey olmalı,mesela evinin önüne lastiklerle ismini yaz sonra laztiklerin üstüne benzin döküp yak.O isim oraya kazınır hayatta çıkmaz,hayatı boyunca unutamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.