Şimdi Ara

Kız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
11
Favori
18.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maddi bir hediye olmasın ve birazda özel olsun diye bir sürü şıpsevdi sakızı aldım ve 1 den 100 e kadar toplamaya çalışıyorum.500 tane sakız açtım fakat sürekli aynıları çıkıyor
    Son açtığım 100 sakızdan farklı 1 tane bile çıkmadı şuan 79 tane farklı var 1 ve 10 arası 1 2 5 var sadece 70 83 arası hiç yok
    2 kutu daha alıp açmayı düşünüyorum duruma göré topladığım kadarını hediye edeceğim

edit:hediyeyi verdim ama hala ara ara marketten 10lu paket aliyorum 77 78 ve 100 numaralar eksik

Final editi: 10 yılın ardindan eylul 2020 de evlendik :)

EDIT
    Bana gelen hediye yi de buraya ekleyeyim biraz gec editledim ama olsun
    Kız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksik

Ajanda tarzi defteri kapladim ve her sayfaya bir tane yapistirdim sonuc olarak kiz arkadasim cok sasirdi :) universitemiz farkli illerde oldugundan hediyeyi erken verdim

Kız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksikKız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksikKız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksikKız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksikKız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksikKız arkadaşıma 14 Şubat için şıpsevdi koleksiyonu yaptim Final edit: EVLENDİK edit:sadece 100. eksik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazor -- 16 Kasım 2020; 13:58:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolay gelsin

• tebrikler hocam güzel seçim emin ol pahalı hediyeden daha çok mutlu eder.kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctoruntardisi -- 4 Şubat 2014; 18:42:46 >
  • çok klasik değil mi ?

fark olmaya çalışan bütün gençler bunu yaparak bunun da farklılığını elinden aldı.
  • Bizim evde var bir bakıyım editlerim

Edit:76 çıktı qanqi şöyle yazıyor

Aşk tele-sekreterine bir öpücük bırakmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper_442 -- 4 Şubat 2014; 18:45:54 >
  • Niye herkes bunu yapıyo ?
  • Etrafta tanıdığım en az 5 çift bu koleksiyonu yapıyor belirteyim, taa 2005'te kaldı bu numaralar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayy anasinin bababsinin kemugune

• tesekkur ederim @özürlü tavşan @v3datt

amac farkli olmak degil sadece kolye gibi bir siradan hediye vermemek @Amélie Poulain

eski olabilir ama amac kiz arkadasimi mutlu etmek sasirtmak eski olmasi onemli degil bence @Oziko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_442

Bizim evde var bir bakıyım editlerim

Edit:76 çıktı qanqi şöyle yazıyor

Aşk tele-sekreterine bir öpücük bırakmaktır.

Uzun zamanla biriktirilir ama benim sürem kısıtlı

• Sakızları napıcan
  • speedyrazor kullanıcısına yanıt
    Bende biriktirmiyorum zaten,mutfakta 3 tane sakız vardı birini açtım 76 çıktı.Tamamen şansa bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarisinalpha

Sakızları napıcan

3 tane yiğenim var onlara veriyorum birazını da kendime ayırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_442

Bende biriktirmiyorum zaten,mutfakta 3 tane sakız vardı birini açtım 76 çıktı.Tamamen şansa bağlı

70 80 arası hiç çıkmadı bana

• Adres vereyim sakızların bir kısmını gönder :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

Adres vereyim sakızların bir kısmını gönder :)

100 tanesi 6 tl zaten kargo daha fazla tutar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ProtonStark

Niye herkes bunu yapıyo ?

100 e kadar toplamak çok zor çoğu kişi eksikleri tamamlamaya uğraşmamıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

Adres vereyim sakızların bir kısmını gönder :)

100 tanesi 6 tl zaten kargo daha fazla tutar :)

O halde 200 tane gönder kar edelim..
  • Ayrıca bu kadar sakızı nereden satın aldınız çünkü büyük paketler sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarisinalpha

Ayrıca bu kadar sakızı nereden satın aldınız çünkü büyük paketler sanırım

Ülkerin toptan mağazası var bizim Toptan tüketim di adı galiba

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.