Şimdi Ara

Kız Arkadaş Kadıköyde Nerelere Götürülür...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birbirimizi tanıma aşamasında olduğumuz kız arkadaşımı kadıköyde gezmeye götürücegim.Sizlerin istanbul hakkında bilgileriniz fazla olduğunu biliyorum gezilece gidilecek mekanları..
    Yardımcı olurmusunuz Kadıköy yada Eminönünde gidicelek güzel fazla pahalı olmayan mekanlar nerelerdir.
    Ben Balon Cafeye götürmeyi sonra bi boğaz turu yaptırmayı planladımda.Yemek yicek mekan bilmedigim icin yardım istiyorum apaçilerin,abazaların olmadığı biryer.
    Teşekkürler

• Vay Ayyaş Hasan vay
  • Up..
  • saraçoğlu stad hell
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enspektör

saraçoğlu stad hell

Teşekkürler buda bi yaklaşım bi ara forumca güleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayyass_57 -- 30 Nisan 2010; 9:28:17 >
  • Cafe Shop
  • simitçite
  • sedir , fayton , dem hariç cafeler olabilir bunlar sübyan ve apaçi kaynıyor
  • Nazım hikmet kültür evine gidin,hem güzel yemekler yersiniz, yaş ve kültür ortalaması genele oranla daha iyidir nezih mekandır,sorun yaşamazsınız.Kadıköy Bahariye de Sanatkarlar Sokağında bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Nazım hikmet kültür evine gidin,hem güzel yemekler yersiniz, yaş ve kültür ortalaması genele oranla daha iyidir nezih mekandır,sorun yaşamazsınız.Kadıköy Bahariye de Sanatkarlar Sokağında bulabilirsin.

bu aralar oraya rockcılar takılmaya başladı ama diğer yerlere göre genede güzel
  • Chicken Last Stop da hoşuma gitti benim, hemen rıhtımın karşı köşesinde. Yemek yenecek elit bir yer. Hem de uçuk fiyatlar olmaksızın..
  • Çok teşekkürler yardımcı olanlar için birşey sorayım şöle plan düşündüm nasıl sizce ?
    Önce Üsküdar Fethi Paşa Korusunda kahvaltı sonra,Ordan sahilde bir yürüyüş sonra kadıköyden boğaz turu sonrasınıda düşüncem artık :)
  • Arnavutköy de ibb nin sosyal tesisleri var oraya gidebilirsin sessiz sakin tavsiye ederim
  • karaköy olsa belli yerler var ama başka bilmem, delikanlılıga ters işler
  • Çengelköy, Çınaraltı görülmeye değerdir. Aklında olsun.
    Özellikle akşam, dolunay farken, çınaraltının biraz ilerisinden boğazı önünde engel olmadan seyredebilirsiniz, denize sıfırdır.
    Büyük çamlıcadaki, balkon kafe'yide tavsiye ederim.
  • Moda Sahil yürüyüş için en güzel yer.
  • @Galois_ haklı üsküdar sahilde yürüme hem eskisi gibi güzel değil hem de apaçi kaynıyor en iyisi moda sahilde tur at ayrıca boğaz turuna pazar günü binme tekne batana kadar yolcu alıyolar tadı kaçıyo olayın

aklıma yeni geldi haydarpaşa garının orda deniz kenarındaki çay bahçesi de güzel yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waRRioR -- 30 Nisan 2010; 15:31:11 >
  • Tekrar teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için...
  • Vay be millette para bol kızı çıkatıyo gezmeye gelde imrenme arkadaş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.