Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
46
Favori
276.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hidoretti

italyanca aşk başkadır iyi kitaptır okuduktan sonra karakterleri çok yakından tanıyormus gibi oluyorsunuz

Hmm wardı bu kitap bende kuzen caLdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aSiKaN

Annem Okuordu ben de ondan Görüp okumsuhutm

Cok guseL bi klitaptı...

yazarını unuttum ama adı haLa akLımda ...

Yüreğinin Götürdüğü yere git ti gitabın adı Tavsieye ederim....

BekLeniLenlerin altında bi kitap.Daha iyiLeri war..
  • Ferrarisini Satan Bilge
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhsycoMantis

Martı - Richard Bach

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ]

iyi kitaptır
  • 102 dakika. Dharma yayın evi.
  • evet bu kitap gerçekten çokkk güzelllll

quote:

Orjinalden alıntı: .

Belki bazı arkadaşlar biraz alınıcak ama, kitap dediğin şey insana birşeyler kazandırmazsa ne anlamı kalıyor ki? Okuduğun zaman ufkunu açan, bakış açını genişleten bir kitap olmadıktan sonra, televizyondaki pembe dizileri izlemekten bir farkı olmaz. Yukarıda bahsedilen kitapları okumadım gerçi ama, isimlerine baktığımda, bana birşey vermeyeceğini düşünüyorum. Yanılıyorsam, şu kitapta şu var deyip, düzeltin lütfen, okumadığım için bilmiyorum.

Şimdi diyeceksiniz ki, okumadan nasıl yorumda bulunuyorsun? Ben zaten tavsiye edilen kitaplara birebir itiraz etmek için yazmadım bu satırları. İtirazım işin mantalitesine. Artık bir kitapçıya girince, binlerce kitapla karşılaşabiyorsunuz. Gidip pembe dizi tadında bir kitap alıp da okumanın kişiye ne kadar faydası olur? Hem eğlendirirken, hem sürükleyip, hem de insanın ufkunu açan kitaplar okumalıyız ki, harcadığımız zamana değsin.

Madem o kadar çok biliyorsun, bir kitap öner de görelim diyeceksiniz tabii ki. Önericem merak etmeyin. Tabii ki kitap okurken herkesin almak istediği ve ihtiyacı olan bilgiler farklı olabilir. Bu yüzden önerilen kitabın herkes tarafından beğenilmesi zordur. Ben daha genele hitap eder düşüncesiyle, benim de çok beğenerek okuduğum bir kitap önereceğim.

Önce kitap hakkında çok az yorum yapayım ki, fikriniz olsun. Bu kitap new age türü bir kitap. Bir masal tadında yazılmış ve bölüm bölüm olduğu için, okuması daha kolay oluyor. Ancak öneriyor olmamdaki en büyük etken, insanın ufkunu genişletecek, bakış açısını geliştiricek türde fikirler aşılaması. Ama bunu yaparken de, insanı sürekli meraklandırıyor ve okuyanı sürüklüyor. Bu nedenle ben çok zevkle okumuştum.

Kitap ismi: Yuvaya Yolculuk
    Yazar: Lee CARROLL
    Tür: Yeni Çağ
    Yayınevi: Akaşa

Not: Kitap önerirken, o kitabın türü, tarzı, içeriği ve bize ne kazandıracağı konusunda yorumda bulunursak, alıp okumak isteyebilecek arkadaşları fikir sahibi yapmış oluruz.
  • bencede

quote:

Orjinalden alıntı: mr.JUL

mavi terlikler- nurçin
  • adolf hitler.bence gercekten cok güzel.okumadıysanız okuyun
  • Bende sana bir tavsiye vereyim.Bilinmeyen Hitler'i muhakkak oku..Aytunç altındal diye bir yazar duymuşmuydun bilmiyorum ama kendileri araştırmacıdır. Özellikle, nazizmin amerika tarafindan bilincli bir sekilde desteklendigini,amerika'nin gizli "nazi" orgutlenmeleri tertipledigi ve kurulan thule tarikatinin hitleri yarattigi gibi komplo teoriyleriyle gundeme gelmis, bilinmeyen hitler kitabinin yazaridır, ikinci bir harun yahya vakasi olmasi muhtemel.Bence Dan Brown'ın Törkiş versiyonu....
  • "Nadire Mater" in "Mehmetin Kitabı" `nı şiddetle öneririm televizyonda gördüklerinizle asıl yaşananların nekadar farklı olduğunu anlayacaksınız. aslında yasaklanmış ve mahkemelik olmuş bir kitap bende bir arkdaşımdan buldum 2 günde bitirdim ama inanın bana ömrümde böyle bir kitap okumadım. 80 yıllarda memleketin doğusu güneydoğusu ve kuzey ırak dağlarında mehmetciğin verdiği kahramanlık dolu hikayeleri anlatan bir kitap.
  • Ferrarisini satan bilgeye rakip çıkmış;öküz arabasını satan derviş...
    İsmini görür görmez aldım,sayfa sayısı az ama hoş bir kitap
  • Kitap okumayı sevmem ama hayatımda ilgimi çeken 2 kitap..
    1. si :: DİKKAT MİSYONER GELİYOR
    2. si :: BİR KADIN DÜŞMANI - REŞAT NURİ GÜNTEKİN

şu anda hala 2. sini okuyom..uzun zamandır okumuyodum bişi..
  • Yine kisisel geLisim okurLarına;
    Anthony Robbins'in yazdığı Sınırsız Güç kitabını okumadan geçen her gün, modern insan için kayıp gündür
  • Arkadaşlar Gogol 'un e kitaplarını arıyorum acaba nerden bulabilirim.....Dinka Akşamlar, Müfettiş Bir delinin Güncesi, Neva Bulvarı, Palto,Masallar vs.
  • Yogun istek üzerine Ferrarisini Satan BiLge aLınmıstır
  • 1 - Harry Potter ve Melez Prens
    2 - Şu Çılgın Türkler
    3 - Benim Hüzünlü Orospularım
    4 - Yolculuk Nereye Hemşerim?
    5 - Ferrari'sini Satan Bilge
    6 - Hz. Muhammed: Gizlenen Kitap
    7 - İhanet Noktası
    8 - En Uzun Gece
    9 - Anlatmak İçin Yaşamak
    10 - Siyah Kan
    En çok satanLar Listesi bu sekiLde ama siyah kan'ın yeri daha yukarılarda olmaLı,oLacaktır da
  • BU VATAN BÖYLE KURTULU-Erol Mütercimler
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlCaDrAs

jean christophe grange'ın tüm kitapları

aynen katılıyorum.Jean cristophe grange polisiye-gerilim sevenlere siddetle tavsiye olunur
  • Gösteri peygamberi-Dövüş klubu=Chuck Palahniuk
  • İyi güler . Kitapların cinsi için tartışma yapılmasına gerek yok. 12 yaşımdan bu yana okuyorum. Bu işe teksas, tommiks, tarzan okuyarak başladım. Hiç sevmediğim tarihe 40'lı yaşlarımda merak sardım. Bugün canım ne istedi okuyorum. Tarih, fantastik, aşk ne olursa. YETERKİ OKU. İleriki yıllarda birikimin farkına varacaksınız. Yalnız fantastik edebiyatA yüsüklerin efendisi ile başlamayın diğerleri zevk vermiyor. Sevgiler saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.