Şimdi Ara

kitap okumayı sevmeyen birine sevdirecek kitap önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kitap okumayı sevmiyorum ya da zevkime göre olmayan kitapları okuduğum için sıkılıyrm
    bana kitap okumayı sevdirecek kitaplar nelerdir önerileriniz ?

• Kısa ve etkili kitaplar okumalısın bence. Hem sıkılmazsın hem de ufkun genişler hocam. Mesela Simyacı veya Dönüşüm ya da Satranç gibi. Bu tarz bilindik ve insana bir şeyler katan kitaplarla başlamak iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları klasik kitaplarla başla diyor siz ne dersiniz bi konuda ben daha çok maceralı beni sürükleyen tarzları seviyorum aslında

• Albert Camus: Yabancı
    Sabahattin Ali: Kürk mantolu madonna
    Elif Şafak: Aşk
    Elif şafak aşk diğer kitaplara göre kalın ama arkadaşın dediği gibi ince kitaplarla başlamalısın ilk 2 kitap gibi.
    Klasik kitaplardan çabuk sıkıla bilirsin zira klasik önerisi sorduğunda en çok önerilen suç ve ceza budala kramazov kardeşler gibi çok güzel fakat oku oku bitmeyecek kitapları diyecek bir çok kişi o yüzden ince kitaplarla başlamalısın.
  • diş_hekimliği D kullanıcısına yanıt
    Klasikler ile başla, başla da kitaptan soğu.

• Güncel

• Dönüşüm

• İlgin alakan olan kitapları bulmalısın

• kürk mantolu madonna
    simyacı
    aylak adam
  • up
  • Bence okudukça seni içine çekecek, meraklandıracak kitaplar oku. Fantastik kitaplar bu iş için uygun olacaktır. Bu konuda öneri zaten çok. Yeni dünyalar ve maceralar senin için başlangıç olacaktır .

• Kürk mantolu madannooku cidden hem hemen bitirirsin, severek okuyacağın bir kitap olucak kesinlikle :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.