Şimdi Ara

Kırmızı Şarap için bi el atın ve DH sakinleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar akşam çok değer verdiğim bir kız arkadaşım gelecek yemek yicez kırmızı et

Sizden ricam eğer bilen varsa bana kaliteli içimi kolay bir kırmızı şarap önerebilir mi ? Bu konuda pek bilgi sahibi değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadriceps -- 26 Eylül 2012; 14:04:28 >

• köpeköldüren
  • Saol hemen dalga geç zaten.
  • cumartesi hem ucuz hem lezzetli bir şaraptır.
  • dolce vita majestik içmiştik arkadaşın dükkanda.Bide klup vardı.Tadı iyidir. diğerlerini tam hatırlamıyorum,aklıma gelmedi isimleri.
  • Arkadaşlar bütçemi söylüyorum 50 - 100 TL arası :) heralde bu fiyata da iyi şarap alınır.
  • Bulabilirsen

M.Chapoutier Petite Rouche Rouge i öneririm fransız şaraplarının geneli et ile tüketilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Bulabilirsen

M.Chapoutier Petite Rouche Rouge i öneririm fransız şaraplarının geneli et ile tüketilir.

5 M Migrosta bulabilir miyim ?
  • Bu şarapı çok methediyorlar....

Kırmızı Şarap için bi el atın ve DH sakinleri

edit: Sen çok içtin ondan biliyorsun demeyin ben hiç içmedim. İçenler illaki vardır.

edit2: Bir şarap ismi paylaştık diye ban yemem umarım. Baktım forum kurallarında yok öyle bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >>StoRm<< -- 26 Eylül 2012; 14:26:39 >

• kavaklıdere yakut tavsiye edebilirim. 40-50 TL fiyat aralığında alabileceğin, içimi kolay, çok hafif buruk tat yogunluğu olan güzel bir şaraptır. çoğu et yemeğiyle birlikte de güzel gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadriceps

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Bulabilirsen

5 M Migrosta bulabilir miyim ?

O konuda bilgim yok 1.5 yıl önce Real in içindeki içki dükkanından almıştım şimdi varmıdır onuda bilmiyorum devamlı değişiyor o reyonlar.
  • Kırmızı şarabı açtıktan sonra yaklaşık 1 saat geniş bir sürahide (aslında kendi özel sürahileri var ama almana gerek yok) dinlendir. O kadar süren yoksa 10-15 dakika çalkalamadan sürahide döndür. Oksijenle fermante olunca içimi daha güzel oluyor.
    Burada yazacaklarımı muhtemelen TR de bulamayacağın için bu kısmı pas geçiyorum.
  • Hepsini not aldım birazdan 5 M migrosa gidip birtanesini seçicem :) umarım tavsiyeleriniz işe yarar :) bu akşam çok önemli..
  • cumartesi iyidir 12 tl ama gerçekten iyidir yada turasan şaraplarından biriside olabilir yada kalecik karası adalya falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.