Şimdi Ara

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ YOK MU?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• up
  • 3. senem olacak ayrıca memleketim oluyor
  • Var hocam forumda konu acicaktim son anda gordum bizden baska kazanan yok galiba :D hangi bolum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artisst

Var hocam forumda konu acicaktim son anda gordum bizden baska kazanan yok galiba :D hangi bolum ?

sosyoloji kardeşim senin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicente Cortez

3. senem olacak ayrıca memleketim oluyor

hocam bi şey soracağım ben ikinci öğretimim devlet yurdunda kalabilir miyim? bi de kırklareli nasıl bi yerdir? bi kız arkadaşım da kazandı o da ikinci öğretim kız olduğu için tedirgin biraz. tekin bi yer midir? okulun yeri falan olsun?
  • tarih ikinci öğretim bakalım gidip görücez :)
  • Allah kurtarsın :(

• quote:

Orijinalden alıntı: allahımgooolll

quote:

hocam bi şey soracağım ben ikinci öğretimim devlet yurdunda kalabilir miyim? bi de kırklareli nasıl bi yerdir? bi kız arkadaşım da kazandı o da ikinci öğretim kız olduğu için tedirgin biraz. tekin bi yer midir? okulun yeri falan olsun?

Okulla şehir arasında var biraz mesafe kampüsün yanında falan hiçbirşey yok agaclık

• Memleketim Kırklareli Bu Sene LYS'ye de orada girdim, Gerçekten Allah kurtarsın. Kampüs şuan yapım aşamasında açıkçası ortam falan beklemeyin il ile okul arası bi 20-25 dakika mesafe var tabi bu kayalı kampüsü için geçerli. Fen Edebiyar kampüsü ile biraz daha yakın lakin tek eğleneceğiniz mekan Kipa'dır. Açıkçası okumaktan başka çareniz olmayacak bir yer, öyle gasp olayları falan asla yaşanmaz çünkü kampüs etrafı gerçek anlamda tarlalık. Havlayan köpek bile zor bulabilirsiniz tekrar allah yardımcınız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesRod

Memleketim Kırklareli Bu Sene LYS'ye de orada girdim, Gerçekten Allah kurtarsın. Kampüs şuan yapım aşamasında açıkçası ortam falan beklemeyin il ile okul arası bi 20-25 dakika mesafe var tabi bu kayalı kampüsü için geçerli. Fen Edebiyar kampüsü ile biraz daha yakın lakin tek eğleneceğiniz mekan Kipa'dır. Açıkçası okumaktan başka çareniz olmayacak bir yer, öyle gasp olayları falan asla yaşanmaz çünkü kampüs etrafı gerçek anlamda tarlalık. Havlayan köpek bile zor bulabilirsiniz tekrar allah yardımcınız olsun

ben fen edebiyat fakültesiyim. moralim bozuldu

• quote:

quote:

arkadaşlar vermiş cevabı ama olsun ayrıca devlet yurdunda kalabilirsin sıkıntı olmaz yinede sen kötü yorumlara aldırma herşeye rağmen gelip burayı seven de var arkadaşlık ortamının çok iyi olması lazım tabi bunun için yoksa yapılacak illaki bişeyler bulunuyor
  • eğitimi hakkında bir yorum yapamam, fakat şehir hakkında en ufak bir beklentiniz olursa hayal kırıklığına uğrarsınız, gelenlere geçmiş olsun :D

edit: bu dediğim ortam bekleyen arkadaşlar için,yoksa büyükşehirlerdeki gibi olaylar falan olmaz,insanıda sevecendir kırklarelinin.
  • Oraya ilk kez gidecekler icin dallass internet cafe ve ekrem playstation bunlar onemli olabilir. Bir de agam borek salonu

• Kırklareli'ye geleli 2 ay oldu, açıkçası beğendim burayı hemen alıştım insanları sıcak, ortamı da gayet güzel. Memnunum
  • Bende kırklareliliyim git gece 5 te sokagin ortasinda uyu hic bisi olmaz.acikcasi guven ve anlayisin oldugu nadir yerlerdir.eglence acisindan ise buyuksehir havasi bekleme :) gidilcek yerler sinirlidir bi asago bi yukari misali he araban varsa civar yerlere git gez o zaman keyfi cikar :)

• quote:

Kırklareli'ye geleli 2 ay oldu, açıkçası beğendim burayı hemen alıştım insanları sıcak, ortamı da gayet güzel. Memnunum

Hangi bölüm hocam ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.