Şimdi Ara

Kingston v300 ssd yazma hızı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar; Dün vatan computer'dan satın almış olduğum kingston v300 60gb'lık ssd hard diskime windows 8 işletim sistemini kurdum. Fakat yaptığım testler'de okuma hızı 340 mb/sn çıkarken yazma hızı 72 mb/sn gibi bir rakam çıktı anakart modelim msi 870-g54 SATA3.0 destekliyor kurulumu ahci mode'da yaptım. işlemcim ise amd phenom II black editon x4 970 3,5 ghz, ram ocz ddr3 8gb ne yapmam gerek bir türlü anlamadım konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur ise çok sevinirim.

• Kasada usb hızınada bağlı değil mi o ?
  • benim bildiğim kadarıyla hayır zaten direk kasa içinden sata bağlantısıyla kuruluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: snrkocak

benim bildiğim kadarıyla hayır zaten direk kasa içinden sata bağlantısıyla kuruluyor

Anladım dostum, bende bılgılenmıs oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağlantıyı sata 2 felan yaptım sanırım iyice dikkat et sata3 e tak ssd yi . Zaten Sata3 deyse VatanBilgisayara geri götür .
  • anakartın üzerindeki satalarda sata 3.0 yazısı yok fakat ben bütün sata girişlerinde denedim durum aynı ne yaparsam yapiyim yazma hızı 70 - 80 mb/sn yukarı çıkmıyor.
  • snrkocak S kullanıcısına yanıt
    Dün itibariyle ssd hard diskimi iade ettim. almayı düşününlere kesinlikle önermiyorum.
  • Az önce sipariş verdim eft ile neyse iptal ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.